LANTUS SOLOSTAR 100 U/ML 3 ML .LİK KARTUŞ İÇEREN ENJ. KALEMİ

Bu sayfadan güncel LANTUS SOLOSTAR 100 fiyat bilgilerine, ilacın üretici firma detaylarına, reçete durumuna, ilaç içerisindeki etken madde listesine ve kullanım talimatlarını içeren prospektüs bilgileri gibi bir çok detaya ulaşabilirsiniz.

LANTUS, SANOFİ SAĞLIK ÜRÜNLERİ LTD. ŞTİ. Firması tarafından üretilmektedir. Etkin maddeleri içeriğinde insülin glargine -uzun etkili yer almaktadır. İlacın barkod numarası 8699809950634 olup 2023 yılı güncel verilerine göre LANTUS SOLOSTAR 100 fiyatı 758.31 TL 'dir. Sadece eczanelerde beyaz reçete ile satılır.

İlaç Adı: LANTUS SOLOSTAR 100 U/ML 3 ML .LİK KARTUŞ İÇEREN ENJ. KALEMİ
Perakende Satış Fiyatı: 758.31 TL
Son Güncellenme Tarihi:
Barkod No: 8699809950634
Üretici Firma: SANOFİ SAĞLIK ÜRÜNLERİ LTD. ŞTİ.
Etken Madde: Insülin glargine -uzun etkili
Reçete Durumu: Beyaz Reçete ile satılır.
ATC Sınıfı: ATC SINIFLAMASI - A - SİNDİRİM SİSTEMİ VE METABOLİZMA A10 DİYABET İLAÇLARI A10A İNSÜLİNLER VE ANALOGLARI A10AE İnsülin ve analogları enjektabl (uzun etkili) A10AE04 insülin glargine -uzun etkili

LANTUS SOLOSTAR 100 Nasıl Kullanılır? Kullanım Talimatları ve Dozaj

Kullanım dozajları ile ilgili en doğru bilgiyi hekimler verir. Doktor öneri ve tavsiyelerine ek olarak LANTUS SOLOSTAR 100 U/ML 3 ML .LİK KARTUŞ İÇEREN ENJ. KALEMİ nasıl kullanılır sorusuna, eczacınız ile temasa geçerek en doğru cevap bulabilirsiniz. TC Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu resmi web sitesi üzerinden ilaç prospektüs bilgilerine ve kullanım talimatları hakkındaki detaylara erişebilirsiniz. İlgili ilacın etken maddeleri arasında insülin glargine -uzun etkili bulunmaktadır. Sadece eczanelerde beyaz reçete ile satılır.

LANTUS SOLOSTAR 100 İlacı ne zaman etki eder?

Her ilacın etki süresi farklıdır. İlacın etkisini gösterme zamanı; Hastalığınızın şiddeti, doz alım miktarları, kullanılan diğer ilaçlarla olan etkileşimi, bünye reaksiyon süreleri gibi bir çok faktöre göre değişebilmektedir. Tüm detaylı bilgi TİTCK tarafından hazırlanmış Küb/Kt sayfasında belirtilmiştir.

LANTUS SOLOSTAR 100 Yan Etkileri Nelerdir?

İlaçların yan etkileri, kullanım dozu, etken madde içeriği vb. faktörlere göre bireyden bireye değişiklik gösterebilir. İlgili ilaç insülin glargine -uzun etkili etken maddeleri içermektedir LANTUS ilacının yan etkisi olup olmadığını, varsa ne çeşit zararlarının olabileceğini eczacınıza / doktorunuza danışarak öğrenebilirsiniz.

LANTUS SOLOSTAR 100 Ne İşe Yarar, Ne İçin Kullanılır?

Yukarıda paylaştığımız Sağlık Bakanlığı TİTCK resmi web sayfasını ziyaret ederek, etkin madde içeriğinde insülin glargine -uzun etkili bulunan LANTUS ne işe yarar, ne için kullanılır sorularının yanıtlarını bulabilirsiniz. Ayrıca ilgili ilacın niçin kullanıldığına ilişkin en doğru bilgiyi doktorunuza veya eczacınıza danışarak edinebilirsiniz.

Dikkat: LANTUS İlacının fiyatı ve tabloda yer alan içerikler akılcı ilaç kullanmaya destek olmak amacıyla yayımlanmaktadır. Ücret yada içerik bilgileri eczanelerde farklılık gösterebilir. Bu bilgiler TC Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu (TİTCK) tarafından yayınlanan listeden alınmaktadır.


İlgili Bağlantılar

Okurların dikkatine:
Web sayfamızın içeriğini oluşturan yazıların amacı genel bilgilendirmedir ve teşhis yada tedavi yerine geçmez. İlgili bilgiler ve öneriler her bünye için değişik sonuçlara sebep olabilir. Bu nedenle paylaştığımız içeriklerde yer alan önerileri uygulamadan önce mutlaka hekim görüşü almanızı tavsiye eder, aksi durumda doğabilecek sonuçlardan sorumlu olmayacağımızı bildiririz.

X