KORABIN 500 MG/25 ML IV/SC INTRATEKAL ENJ. INF. ICIN COZELTI ICEREN 1 FLAKON

Bu sayfadan güncel KORABIN 500 MG/25 fiyat bilgilerine, ilacın üretici firma detaylarına, reçete durumuna, ilaç içerisindeki etken madde listesine ve kullanım talimatlarını içeren prospektüs bilgileri gibi bir çok detaya ulaşabilirsiniz.

KORABIN, KOÇAK FARMA İLAÇ VE KİMYA SANAYİ A.Ş. Firması tarafından üretilmektedir. Etkin maddeleri içeriğinde sitozin arabinozid yer almaktadır. İlacın barkod numarası 8699828770527 olup 2023 yılı güncel verilerine göre KORABIN 500 MG/25 fiyatı 115.16 TL 'dir. Sadece eczanelerde beyaz reçete ile satılır.

İlaç Adı: KORABIN 500 MG/25 ML IV/SC INTRATEKAL ENJ. INF. ICIN COZELTI ICEREN 1 FLAKON
Perakende Satış Fiyatı: 115.16 TL
Son Güncellenme Tarihi:
Barkod No: 8699828770527
Üretici Firma: KOÇAK FARMA İLAÇ VE KİMYA SANAYİ A.Ş.
Etken Madde: Sitozin arabinozid
Reçete Durumu: Beyaz Reçete ile satılır.
ATC Sınıfı: ATC SINIFLAMASI - L - ANTİNEOPLASTİK VE İMMÜNOMODÜLATÖR AJANLAR L01 ANTİNEOPLASTİKLER L01B ANTİMETABOLİTLER L01BC Pirimidin analogları L01BC01 sitozin arabinozid

KORABIN 500 MG/25 Nasıl Kullanılır? Kullanım Talimatları ve Dozaj

Kullanım dozajları ile ilgili en doğru bilgiyi hekimler verir. Doktor öneri ve tavsiyelerine ek olarak KORABIN 500 MG/25 ML IV/SC INTRATEKAL ENJ. INF. ICIN COZELTI ICEREN 1 FLAKON nasıl kullanılır sorusuna, eczacınız ile temasa geçerek en doğru cevap bulabilirsiniz. TC Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu resmi web sitesi üzerinden ilaç prospektüs bilgilerine ve kullanım talimatları hakkındaki detaylara erişebilirsiniz. İlgili ilacın etken maddeleri arasında sitozin arabinozid bulunmaktadır. Sadece eczanelerde beyaz reçete ile satılır.

KORABIN 500 MG/25 İlacı ne zaman etki eder?

Her ilacın etki süresi farklıdır. İlacın etkisini gösterme zamanı; Hastalığınızın şiddeti, doz alım miktarları, kullanılan diğer ilaçlarla olan etkileşimi, bünye reaksiyon süreleri gibi bir çok faktöre göre değişebilmektedir. Tüm detaylı bilgi TİTCK tarafından hazırlanmış Küb/Kt sayfasında belirtilmiştir.

KORABIN 500 MG/25 Yan Etkileri Nelerdir?

İlaçların yan etkileri, kullanım dozu, etken madde içeriği vb. faktörlere göre bireyden bireye değişiklik gösterebilir. İlgili ilaç sitozin arabinozid etken maddeleri içermektedir KORABIN ilacının yan etkisi olup olmadığını, varsa ne çeşit zararlarının olabileceğini eczacınıza / doktorunuza danışarak öğrenebilirsiniz.

KORABIN 500 MG/25 Ne İşe Yarar, Ne İçin Kullanılır?

Yukarıda paylaştığımız Sağlık Bakanlığı TİTCK resmi web sayfasını ziyaret ederek, etkin madde içeriğinde sitozin arabinozid bulunan KORABIN ne işe yarar, ne için kullanılır sorularının yanıtlarını bulabilirsiniz. Ayrıca ilgili ilacın niçin kullanıldığına ilişkin en doğru bilgiyi doktorunuza veya eczacınıza danışarak edinebilirsiniz.

Dikkat: KORABIN İlacının fiyatı ve tabloda yer alan içerikler akılcı ilaç kullanmaya destek olmak amacıyla yayımlanmaktadır. Ücret yada içerik bilgileri eczanelerde farklılık gösterebilir. Bu bilgiler TC Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu (TİTCK) tarafından yayınlanan listeden alınmaktadır.


İlgili Bağlantılar

Okurların dikkatine:
Web sayfamızın içeriğini oluşturan yazıların amacı genel bilgilendirmedir ve teşhis yada tedavi yerine geçmez. İlgili bilgiler ve öneriler her bünye için değişik sonuçlara sebep olabilir. Bu nedenle paylaştığımız içeriklerde yer alan önerileri uygulamadan önce mutlaka hekim görüşü almanızı tavsiye eder, aksi durumda doğabilecek sonuçlardan sorumlu olmayacağımızı bildiririz.