KONGEST PEDİATRİK 100 ML ŞURUP

Bu sayfadan güncel KONGEST PEDİATRİK 100 fiyat bilgilerine, ilacın üretici firma detaylarına, reçete durumuna, ilaç içerisindeki etken madde listesine ve kullanım talimatlarını içeren prospektüs bilgileri gibi bir çok detaya ulaşabilirsiniz.

KONGEST, SANOFİ İLAÇ SANAYİ ve TİC. A.Ş. Firması tarafından üretilmektedir. Etkin maddeleri içeriğinde parasetamol kombinasyon yer almaktadır. İlacın barkod numarası 8699502570818 olup 2023 yılı güncel verilerine göre KONGEST PEDİATRİK 100 fiyatı 24.77 TL 'dir. Sadece eczanelerde beyaz reçete ile satılır.

İlaç Adı: KONGEST PEDİATRİK 100 ML ŞURUP
Perakende Satış Fiyatı: 24.77 TL
Son Güncellenme Tarihi:
Barkod No: 8699502570818
Üretici Firma: SANOFİ İLAÇ SANAYİ ve TİC. A.Ş.
Etken Madde: Parasetamol kombinasyon
Reçete Durumu: Beyaz Reçete ile satılır.
ATC Sınıfı: ATC SINIFLAMASI - R - SOLUNUM SİSTEMİ R05 ÖKSÜRÜK VE SOĞUK ALGINLIĞI İLAÇLARI R05X DİĞER R05X DİĞER R05X parasetamol kombinasyon

KONGEST PEDİATRİK 100 Nasıl Kullanılır? Kullanım Talimatları ve Dozaj

Kullanım dozajları ile ilgili en doğru bilgiyi hekimler verir. Doktor öneri ve tavsiyelerine ek olarak KONGEST PEDİATRİK 100 ML ŞURUP nasıl kullanılır sorusuna, eczacınız ile temasa geçerek en doğru cevap bulabilirsiniz. TC Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu resmi web sitesi üzerinden ilaç prospektüs bilgilerine ve kullanım talimatları hakkındaki detaylara erişebilirsiniz. İlgili ilacın etken maddeleri arasında parasetamol kombinasyon bulunmaktadır. Sadece eczanelerde beyaz reçete ile satılır.

KONGEST PEDİATRİK 100 İlacı ne zaman etki eder?

Her ilacın etki süresi farklıdır. İlacın etkisini gösterme zamanı; Hastalığınızın şiddeti, doz alım miktarları, kullanılan diğer ilaçlarla olan etkileşimi, bünye reaksiyon süreleri gibi bir çok faktöre göre değişebilmektedir. Tüm detaylı bilgi TİTCK tarafından hazırlanmış Küb/Kt sayfasında belirtilmiştir.

KONGEST PEDİATRİK 100 Yan Etkileri Nelerdir?

İlaçların yan etkileri, kullanım dozu, etken madde içeriği vb. faktörlere göre bireyden bireye değişiklik gösterebilir. İlgili ilaç parasetamol kombinasyon etken maddeleri içermektedir KONGEST ilacının yan etkisi olup olmadığını, varsa ne çeşit zararlarının olabileceğini eczacınıza / doktorunuza danışarak öğrenebilirsiniz.

KONGEST PEDİATRİK 100 Ne İşe Yarar, Ne İçin Kullanılır?

Yukarıda paylaştığımız Sağlık Bakanlığı TİTCK resmi web sayfasını ziyaret ederek, etkin madde içeriğinde parasetamol kombinasyon bulunan KONGEST ne işe yarar, ne için kullanılır sorularının yanıtlarını bulabilirsiniz. Ayrıca ilgili ilacın niçin kullanıldığına ilişkin en doğru bilgiyi doktorunuza veya eczacınıza danışarak edinebilirsiniz.

Dikkat: KONGEST İlacının fiyatı ve tabloda yer alan içerikler akılcı ilaç kullanmaya destek olmak amacıyla yayımlanmaktadır. Ücret yada içerik bilgileri eczanelerde farklılık gösterebilir. Bu bilgiler TC Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu (TİTCK) tarafından yayınlanan listeden alınmaktadır.


İlgili Bağlantılar

Okurların dikkatine:
Web sayfamızın içeriğini oluşturan yazıların amacı genel bilgilendirmedir ve teşhis yada tedavi yerine geçmez. İlgili bilgiler ve öneriler her bünye için değişik sonuçlara sebep olabilir. Bu nedenle paylaştığımız içeriklerde yer alan önerileri uygulamadan önce mutlaka hekim görüşü almanızı tavsiye eder, aksi durumda doğabilecek sonuçlardan sorumlu olmayacağımızı bildiririz.