KONAZOL %2 MEDIKAL SAMPUAN

Bu sayfadan güncel KONAZOL %2 MEDIKAL fiyat bilgilerine, ilacın üretici firma detaylarına, reçete durumuna, ilaç içerisindeki etken madde listesine ve kullanım talimatlarını içeren prospektüs bilgileri gibi bir çok detaya ulaşabilirsiniz.

KONAZOL, KURTSAN İLAÇLARI A.Ş. Firması tarafından üretilmektedir. Etkin maddeleri içeriğinde ketokonazol -topikal yer almaktadır. İlacın barkod numarası 8699512560021 olup 2023 yılı güncel verilerine göre KONAZOL %2 MEDIKAL fiyatı 54.18 TL 'dir. Sadece eczanelerde beyaz reçete ile satılır.

İlaç Adı: KONAZOL %2 MEDIKAL SAMPUAN
Perakende Satış Fiyatı: 54.18 TL
Son Güncellenme Tarihi:
Barkod No: 8699512560021
Üretici Firma: KURTSAN İLAÇLARI A.Ş.
Etken Madde: Ketokonazol -topikal
Reçete Durumu: Beyaz Reçete ile satılır.
ATC Sınıfı: ATC SINIFLAMASI - D - DERMATOLOJİKLER D01 DERMATOLOJİK ANTİFUNGALLER D01A TOPİKAL ANTİFUNGALLER D01AC İmidazol ve triazol türevleri D01AC08 ketokonazol -topikal

KONAZOL %2 MEDIKAL Nasıl Kullanılır? Kullanım Talimatları ve Dozaj

Kullanım dozajları ile ilgili en doğru bilgiyi hekimler verir. Doktor öneri ve tavsiyelerine ek olarak KONAZOL %2 MEDIKAL SAMPUAN nasıl kullanılır sorusuna, eczacınız ile temasa geçerek en doğru cevap bulabilirsiniz. TC Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu resmi web sitesi üzerinden ilaç prospektüs bilgilerine ve kullanım talimatları hakkındaki detaylara erişebilirsiniz. İlgili ilacın etken maddeleri arasında ketokonazol -topikal bulunmaktadır. Sadece eczanelerde beyaz reçete ile satılır.

KONAZOL %2 MEDIKAL İlacı ne zaman etki eder?

Her ilacın etki süresi farklıdır. İlacın etkisini gösterme zamanı; Hastalığınızın şiddeti, doz alım miktarları, kullanılan diğer ilaçlarla olan etkileşimi, bünye reaksiyon süreleri gibi bir çok faktöre göre değişebilmektedir. Tüm detaylı bilgi TİTCK tarafından hazırlanmış Küb/Kt sayfasında belirtilmiştir.

KONAZOL %2 MEDIKAL Yan Etkileri Nelerdir?

İlaçların yan etkileri, kullanım dozu, etken madde içeriği vb. faktörlere göre bireyden bireye değişiklik gösterebilir. İlgili ilaç ketokonazol -topikal etken maddeleri içermektedir KONAZOL ilacının yan etkisi olup olmadığını, varsa ne çeşit zararlarının olabileceğini eczacınıza / doktorunuza danışarak öğrenebilirsiniz.

KONAZOL %2 MEDIKAL Ne İşe Yarar, Ne İçin Kullanılır?

Yukarıda paylaştığımız Sağlık Bakanlığı TİTCK resmi web sayfasını ziyaret ederek, etkin madde içeriğinde ketokonazol -topikal bulunan KONAZOL ne işe yarar, ne için kullanılır sorularının yanıtlarını bulabilirsiniz. Ayrıca ilgili ilacın niçin kullanıldığına ilişkin en doğru bilgiyi doktorunuza veya eczacınıza danışarak edinebilirsiniz.

Dikkat: KONAZOL İlacının fiyatı ve tabloda yer alan içerikler akılcı ilaç kullanmaya destek olmak amacıyla yayımlanmaktadır. Ücret yada içerik bilgileri eczanelerde farklılık gösterebilir. Bu bilgiler TC Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu (TİTCK) tarafından yayınlanan listeden alınmaktadır.


İlgili Bağlantılar

Okurların dikkatine:
Web sayfamızın içeriğini oluşturan yazıların amacı genel bilgilendirmedir ve teşhis yada tedavi yerine geçmez. İlgili bilgiler ve öneriler her bünye için değişik sonuçlara sebep olabilir. Bu nedenle paylaştığımız içeriklerde yer alan önerileri uygulamadan önce mutlaka hekim görüşü almanızı tavsiye eder, aksi durumda doğabilecek sonuçlardan sorumlu olmayacağımızı bildiririz.