KETESSE 50 MG/2 ML ENJ. ÇÖZELTİ İÇEREN 10 AMPÜL

Bu sayfadan güncel KETESSE 50 MG/2 fiyat bilgilerine, ilacın üretici firma detaylarına, reçete durumuna, ilaç içerisindeki etken madde listesine ve kullanım talimatlarını içeren prospektüs bilgileri gibi bir çok detaya ulaşabilirsiniz.

KETESSE, ULAGAYLAR İLAÇ SANAYİ VE TİCARET A.Ş. Firması tarafından üretilmektedir. Etkin maddeleri içeriğinde deksketoprofen yer almaktadır. İlacın barkod numarası 8699831750028 olup 2023 yılı güncel verilerine göre KETESSE 50 MG/2 fiyatı 57.39 TL 'dir. Sadece eczanelerde beyaz reçete ile satılır.

İlaç Adı: KETESSE 50 MG/2 ML ENJ. ÇÖZELTİ İÇEREN 10 AMPÜL
Perakende Satış Fiyatı: 57.39 TL
Son Güncellenme Tarihi:
Barkod No: 8699831750028
Üretici Firma: ULAGAYLAR İLAÇ SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
Etken Madde: Deksketoprofen
Reçete Durumu: Beyaz Reçete ile satılır.
ATC Sınıfı: ATC SINIFLAMASI - M - KAS-İSKELET SİSTEMİ M01 ANTİENFLAMATUAR VE ANTİROMATİKLER M01A ANTİENFLAMATUAR VE ANTİROMATİKLER (NONSTEROİD) M01AE Propiyonik asit türevleri M01AE17 deksketoprofen

KETESSE 50 MG/2 Nasıl Kullanılır? Kullanım Talimatları ve Dozaj

Kullanım dozajları ile ilgili en doğru bilgiyi hekimler verir. Doktor öneri ve tavsiyelerine ek olarak KETESSE 50 MG/2 ML ENJ. ÇÖZELTİ İÇEREN 10 AMPÜL nasıl kullanılır sorusuna, eczacınız ile temasa geçerek en doğru cevap bulabilirsiniz. TC Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu resmi web sitesi üzerinden ilaç prospektüs bilgilerine ve kullanım talimatları hakkındaki detaylara erişebilirsiniz. İlgili ilacın etken maddeleri arasında deksketoprofen bulunmaktadır. Sadece eczanelerde beyaz reçete ile satılır.

KETESSE 50 MG/2 İlacı ne zaman etki eder?

Her ilacın etki süresi farklıdır. İlacın etkisini gösterme zamanı; Hastalığınızın şiddeti, doz alım miktarları, kullanılan diğer ilaçlarla olan etkileşimi, bünye reaksiyon süreleri gibi bir çok faktöre göre değişebilmektedir. Tüm detaylı bilgi TİTCK tarafından hazırlanmış Küb/Kt sayfasında belirtilmiştir.

KETESSE 50 MG/2 Yan Etkileri Nelerdir?

İlaçların yan etkileri, kullanım dozu, etken madde içeriği vb. faktörlere göre bireyden bireye değişiklik gösterebilir. İlgili ilaç deksketoprofen etken maddeleri içermektedir KETESSE ilacının yan etkisi olup olmadığını, varsa ne çeşit zararlarının olabileceğini eczacınıza / doktorunuza danışarak öğrenebilirsiniz.

KETESSE 50 MG/2 Ne İşe Yarar, Ne İçin Kullanılır?

Yukarıda paylaştığımız Sağlık Bakanlığı TİTCK resmi web sayfasını ziyaret ederek, etkin madde içeriğinde deksketoprofen bulunan KETESSE ne işe yarar, ne için kullanılır sorularının yanıtlarını bulabilirsiniz. Ayrıca ilgili ilacın niçin kullanıldığına ilişkin en doğru bilgiyi doktorunuza veya eczacınıza danışarak edinebilirsiniz.

Dikkat: KETESSE İlacının fiyatı ve tabloda yer alan içerikler akılcı ilaç kullanmaya destek olmak amacıyla yayımlanmaktadır. Ücret yada içerik bilgileri eczanelerde farklılık gösterebilir. Bu bilgiler TC Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu (TİTCK) tarafından yayınlanan listeden alınmaktadır.


İlgili Bağlantılar

Okurların dikkatine:
Web sayfamızın içeriğini oluşturan yazıların amacı genel bilgilendirmedir ve teşhis yada tedavi yerine geçmez. İlgili bilgiler ve öneriler her bünye için değişik sonuçlara sebep olabilir. Bu nedenle paylaştığımız içeriklerde yer alan önerileri uygulamadan önce mutlaka hekim görüşü almanızı tavsiye eder, aksi durumda doğabilecek sonuçlardan sorumlu olmayacağımızı bildiririz.