KARVEA DUO 300 MG/10 MG 28 FİLM KAPLI TABLET

Bu sayfadan güncel KARVEA DUO 300 fiyat bilgilerine, ilacın üretici firma detaylarına, reçete durumuna, ilaç içerisindeki etken madde listesine ve kullanım talimatlarını içeren prospektüs bilgileri gibi bir çok detaya ulaşabilirsiniz.

KARVEA, SANOFİ SAĞLIK ÜRÜNLERİ LTD. ŞTİ. Firması tarafından üretilmektedir. Etkin maddeleri içeriğinde irbesartan + amlodipin yer almaktadır. İlacın barkod numarası 8699809098657 olup 2023 yılı güncel verilerine göre KARVEA DUO 300 fiyatı 88.27 TL 'dir. Sadece eczanelerde beyaz reçete ile satılır.

İlaç Adı: KARVEA DUO 300 MG/10 MG 28 FİLM KAPLI TABLET
Perakende Satış Fiyatı: 88.27 TL
Son Güncellenme Tarihi:
Barkod No: 8699809098657
Üretici Firma: SANOFİ SAĞLIK ÜRÜNLERİ LTD. ŞTİ.
Etken Madde: Irbesartan + amlodipin
Reçete Durumu: Beyaz Reçete ile satılır.
ATC Sınıfı: ATC SINIFLAMASI - C - KALP DAMAR SİSTEMİ C09 RENİN-ANJİYOTENSİN SİSTEMİ C09D ANJİYOTENSİN II ANTAGONİSTLERİ KOMBİNASYONLARI C09DB Anjiyotensin II antagonistleri ve kalsiyum kanal blokerleri C09DB05 irbesartan + amlodipin

KARVEA DUO 300 Nasıl Kullanılır? Kullanım Talimatları ve Dozaj

Kullanım dozajları ile ilgili en doğru bilgiyi hekimler verir. Doktor öneri ve tavsiyelerine ek olarak KARVEA DUO 300 MG/10 MG 28 FİLM KAPLI TABLET nasıl kullanılır sorusuna, eczacınız ile temasa geçerek en doğru cevap bulabilirsiniz. TC Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu resmi web sitesi üzerinden ilaç prospektüs bilgilerine ve kullanım talimatları hakkındaki detaylara erişebilirsiniz. İlgili ilacın etken maddeleri arasında irbesartan + amlodipin bulunmaktadır. Sadece eczanelerde beyaz reçete ile satılır.

KARVEA DUO 300 İlacı ne zaman etki eder?

Her ilacın etki süresi farklıdır. İlacın etkisini gösterme zamanı; Hastalığınızın şiddeti, doz alım miktarları, kullanılan diğer ilaçlarla olan etkileşimi, bünye reaksiyon süreleri gibi bir çok faktöre göre değişebilmektedir. Tüm detaylı bilgi TİTCK tarafından hazırlanmış Küb/Kt sayfasında belirtilmiştir.

KARVEA DUO 300 Yan Etkileri Nelerdir?

İlaçların yan etkileri, kullanım dozu, etken madde içeriği vb. faktörlere göre bireyden bireye değişiklik gösterebilir. İlgili ilaç irbesartan + amlodipin etken maddeleri içermektedir KARVEA ilacının yan etkisi olup olmadığını, varsa ne çeşit zararlarının olabileceğini eczacınıza / doktorunuza danışarak öğrenebilirsiniz.

KARVEA DUO 300 Ne İşe Yarar, Ne İçin Kullanılır?

Yukarıda paylaştığımız Sağlık Bakanlığı TİTCK resmi web sayfasını ziyaret ederek, etkin madde içeriğinde irbesartan + amlodipin bulunan KARVEA ne işe yarar, ne için kullanılır sorularının yanıtlarını bulabilirsiniz. Ayrıca ilgili ilacın niçin kullanıldığına ilişkin en doğru bilgiyi doktorunuza veya eczacınıza danışarak edinebilirsiniz.

Dikkat: KARVEA İlacının fiyatı ve tabloda yer alan içerikler akılcı ilaç kullanmaya destek olmak amacıyla yayımlanmaktadır. Ücret yada içerik bilgileri eczanelerde farklılık gösterebilir. Bu bilgiler TC Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu (TİTCK) tarafından yayınlanan listeden alınmaktadır.


İlgili Bağlantılar

Okurların dikkatine:
Web sayfamızın içeriğini oluşturan yazıların amacı genel bilgilendirmedir ve teşhis yada tedavi yerine geçmez. İlgili bilgiler ve öneriler her bünye için değişik sonuçlara sebep olabilir. Bu nedenle paylaştığımız içeriklerde yer alan önerileri uygulamadan önce mutlaka hekim görüşü almanızı tavsiye eder, aksi durumda doğabilecek sonuçlardan sorumlu olmayacağımızı bildiririz.