KARDORITM PLUS 10 MG/25 MG FILM KAPLI TABLET

Bu sayfadan güncel KARDORITM PLUS 10 fiyat bilgilerine, ilacın üretici firma detaylarına, reçete durumuna, ilaç içerisindeki etken madde listesine ve kullanım talimatlarını içeren prospektüs bilgileri gibi bir çok detaya ulaşabilirsiniz.

KARDORITM, NOBEL İLAÇ PAZARLAMA VE SANAYİİ LTD. ŞTİ. Firması tarafından üretilmektedir. Etkin maddeleri içeriğinde bisoprolol fumarat + hidroklortiazid yer almaktadır. İlacın barkod numarası 8699262090632 olup 2023 yılı güncel verilerine göre KARDORITM PLUS 10 fiyatı 76.56 TL 'dir. Sadece eczanelerde beyaz reçete ile satılır.

İlaç Adı: KARDORITM PLUS 10 MG/25 MG FILM KAPLI TABLET
Perakende Satış Fiyatı: 76.56 TL
Son Güncellenme Tarihi:
Barkod No: 8699262090632
Üretici Firma: NOBEL İLAÇ PAZARLAMA VE SANAYİİ LTD. ŞTİ.
Etken Madde: Bisoprolol fumarat + hidroklortiazid
Reçete Durumu: Beyaz Reçete ile satılır.
ATC Sınıfı: ATC SINIFLAMASI - C - KALP DAMAR SİSTEMİ C07 BETA BLOKERLER C07B BETA BLOKERLER VE THİAZIDLER C07BB Beta blockerler (selektif) ve thiazidler C07BB07 bisoprolol fumarat + hidroklortiazid

KARDORITM PLUS 10 Nasıl Kullanılır? Kullanım Talimatları ve Dozaj

Kullanım dozajları ile ilgili en doğru bilgiyi hekimler verir. Doktor öneri ve tavsiyelerine ek olarak KARDORITM PLUS 10 MG/25 MG FILM KAPLI TABLET nasıl kullanılır sorusuna, eczacınız ile temasa geçerek en doğru cevap bulabilirsiniz. TC Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu resmi web sitesi üzerinden ilaç prospektüs bilgilerine ve kullanım talimatları hakkındaki detaylara erişebilirsiniz. İlgili ilacın etken maddeleri arasında bisoprolol fumarat + hidroklortiazid bulunmaktadır. Sadece eczanelerde beyaz reçete ile satılır.

KARDORITM PLUS 10 İlacı ne zaman etki eder?

Her ilacın etki süresi farklıdır. İlacın etkisini gösterme zamanı; Hastalığınızın şiddeti, doz alım miktarları, kullanılan diğer ilaçlarla olan etkileşimi, bünye reaksiyon süreleri gibi bir çok faktöre göre değişebilmektedir. Tüm detaylı bilgi TİTCK tarafından hazırlanmış Küb/Kt sayfasında belirtilmiştir.

KARDORITM PLUS 10 Yan Etkileri Nelerdir?

İlaçların yan etkileri, kullanım dozu, etken madde içeriği vb. faktörlere göre bireyden bireye değişiklik gösterebilir. İlgili ilaç bisoprolol fumarat + hidroklortiazid etken maddeleri içermektedir KARDORITM ilacının yan etkisi olup olmadığını, varsa ne çeşit zararlarının olabileceğini eczacınıza / doktorunuza danışarak öğrenebilirsiniz.

KARDORITM PLUS 10 Ne İşe Yarar, Ne İçin Kullanılır?

Yukarıda paylaştığımız Sağlık Bakanlığı TİTCK resmi web sayfasını ziyaret ederek, etkin madde içeriğinde bisoprolol fumarat + hidroklortiazid bulunan KARDORITM ne işe yarar, ne için kullanılır sorularının yanıtlarını bulabilirsiniz. Ayrıca ilgili ilacın niçin kullanıldığına ilişkin en doğru bilgiyi doktorunuza veya eczacınıza danışarak edinebilirsiniz.

Dikkat: KARDORITM İlacının fiyatı ve tabloda yer alan içerikler akılcı ilaç kullanmaya destek olmak amacıyla yayımlanmaktadır. Ücret yada içerik bilgileri eczanelerde farklılık gösterebilir. Bu bilgiler TC Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu (TİTCK) tarafından yayınlanan listeden alınmaktadır.


İlgili Bağlantılar

Okurların dikkatine:
Web sayfamızın içeriğini oluşturan yazıların amacı genel bilgilendirmedir ve teşhis yada tedavi yerine geçmez. İlgili bilgiler ve öneriler her bünye için değişik sonuçlara sebep olabilir. Bu nedenle paylaştığımız içeriklerde yer alan önerileri uygulamadan önce mutlaka hekim görüşü almanızı tavsiye eder, aksi durumda doğabilecek sonuçlardan sorumlu olmayacağımızı bildiririz.