KANFLEKS %5 DEKSTROZ SUDAKI SOLUSYONU PP TORBA 1000 ML SETSIZ

Bu sayfadan güncel KANFLEKS %5 DEKSTROZ fiyat bilgilerine, ilacın üretici firma detaylarına, reçete durumuna, ilaç içerisindeki etken madde listesine ve kullanım talimatlarını içeren prospektüs bilgileri gibi bir çok detaya ulaşabilirsiniz.

KANFLEKS, KANSUK LABORATUARI SANAYİ VE TİCARET A.Ş. Firması tarafından üretilmektedir. Etkin maddeleri içeriğinde SERUM yer almaktadır. İlacın barkod numarası 8699535690347 olup 2023 yılı güncel verilerine göre KANFLEKS %5 DEKSTROZ fiyatı 34.82 TL 'dir. Sadece eczanelerde beyaz reçete ile satılır.

İlaç Adı: KANFLEKS %5 DEKSTROZ SUDAKI SOLUSYONU PP TORBA 1000 ML SETSIZ
Perakende Satış Fiyatı: 34.82 TL
Son Güncellenme Tarihi:
Barkod No: 8699535690347
Üretici Firma: KANSUK LABORATUARI SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
Etken Madde: SERUM
Reçete Durumu: Beyaz Reçete ile satılır.
ATC Sınıfı:

KANFLEKS %5 DEKSTROZ Nasıl Kullanılır? Kullanım Talimatları ve Dozaj

Kullanım dozajları ile ilgili en doğru bilgiyi hekimler verir. Doktor öneri ve tavsiyelerine ek olarak KANFLEKS %5 DEKSTROZ SUDAKI SOLUSYONU PP TORBA 1000 ML SETSIZ nasıl kullanılır sorusuna, eczacınız ile temasa geçerek en doğru cevap bulabilirsiniz. TC Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu resmi web sitesi üzerinden ilaç prospektüs bilgilerine ve kullanım talimatları hakkındaki detaylara erişebilirsiniz. İlgili ilacın etken maddeleri arasında SERUM bulunmaktadır. Sadece eczanelerde beyaz reçete ile satılır.

KANFLEKS %5 DEKSTROZ İlacı ne zaman etki eder?

Her ilacın etki süresi farklıdır. İlacın etkisini gösterme zamanı; Hastalığınızın şiddeti, doz alım miktarları, kullanılan diğer ilaçlarla olan etkileşimi, bünye reaksiyon süreleri gibi bir çok faktöre göre değişebilmektedir. Tüm detaylı bilgi TİTCK tarafından hazırlanmış Küb/Kt sayfasında belirtilmiştir.

KANFLEKS %5 DEKSTROZ Yan Etkileri Nelerdir?

İlaçların yan etkileri, kullanım dozu, etken madde içeriği vb. faktörlere göre bireyden bireye değişiklik gösterebilir. İlgili ilaç SERUM etken maddeleri içermektedir KANFLEKS ilacının yan etkisi olup olmadığını, varsa ne çeşit zararlarının olabileceğini eczacınıza / doktorunuza danışarak öğrenebilirsiniz.

KANFLEKS %5 DEKSTROZ Ne İşe Yarar, Ne İçin Kullanılır?

Yukarıda paylaştığımız Sağlık Bakanlığı TİTCK resmi web sayfasını ziyaret ederek, etkin madde içeriğinde SERUM bulunan KANFLEKS ne işe yarar, ne için kullanılır sorularının yanıtlarını bulabilirsiniz. Ayrıca ilgili ilacın niçin kullanıldığına ilişkin en doğru bilgiyi doktorunuza veya eczacınıza danışarak edinebilirsiniz.

Dikkat: KANFLEKS İlacının fiyatı ve tabloda yer alan içerikler akılcı ilaç kullanmaya destek olmak amacıyla yayımlanmaktadır. Ücret yada içerik bilgileri eczanelerde farklılık gösterebilir. Bu bilgiler TC Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu (TİTCK) tarafından yayınlanan listeden alınmaktadır.


İlgili Bağlantılar

Okurların dikkatine:
Web sayfamızın içeriğini oluşturan yazıların amacı genel bilgilendirmedir ve teşhis yada tedavi yerine geçmez. İlgili bilgiler ve öneriler her bünye için değişik sonuçlara sebep olabilir. Bu nedenle paylaştığımız içeriklerde yer alan önerileri uygulamadan önce mutlaka hekim görüşü almanızı tavsiye eder, aksi durumda doğabilecek sonuçlardan sorumlu olmayacağımızı bildiririz.