KAMFOLIN 150 MG/G+100 MG/G MERHEM, 50 GR

Bu sayfadan güncel KAMFOLIN 150 MG/G+100 fiyat bilgilerine, ilacın üretici firma detaylarına, reçete durumuna, ilaç içerisindeki etken madde listesine ve kullanım talimatlarını içeren prospektüs bilgileri gibi bir çok detaya ulaşabilirsiniz.

KAMFOLIN, BİOFARMA İLAÇ SANAYİ VE TİCARET A.Ş. Firması tarafından üretilmektedir. Etkin maddeleri içeriğinde metil salisilat kombinasyonları -topikal yer almaktadır. İlacın barkod numarası 8699578382216 olup 2023 yılı güncel verilerine göre KAMFOLIN 150 MG/G+100 fiyatı 76.92 TL 'dir. Sadece eczanelerde reçetesiz ile satılır.

İlaç Adı: KAMFOLIN 150 MG/G+100 MG/G MERHEM, 50 GR
Perakende Satış Fiyatı: 76.92 TL
Son Güncellenme Tarihi:
Barkod No: 8699578382216
Üretici Firma: BİOFARMA İLAÇ SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
Etken Madde: Metil salisilat kombinasyonları -topikal
Reçete Durumu: Reçetesiz ile satılır.
ATC Sınıfı: ATC SINIFLAMASI - M - KAS-İSKELET SİSTEMİ M02 TOPİKAL KAS EKLEM AĞRI İLAÇLARI M02A TOPİKAL KAS EKLEM AĞRI İLAÇLARI M02AC Salisilik asit türevleri M02ACXX metil salisilat kombinasyonları -topikal

KAMFOLIN 150 MG/G+100 Nasıl Kullanılır? Kullanım Talimatları ve Dozaj

Kullanım dozajları ile ilgili en doğru bilgiyi hekimler verir. Doktor öneri ve tavsiyelerine ek olarak KAMFOLIN 150 MG/G+100 MG/G MERHEM, 50 GR nasıl kullanılır sorusuna, eczacınız ile temasa geçerek en doğru cevap bulabilirsiniz. TC Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu resmi web sitesi üzerinden ilaç prospektüs bilgilerine ve kullanım talimatları hakkındaki detaylara erişebilirsiniz. İlgili ilacın etken maddeleri arasında metil salisilat kombinasyonları -topikal bulunmaktadır. Sadece eczanelerde reçetesiz ile satılır.

KAMFOLIN 150 MG/G+100 İlacı ne zaman etki eder?

Her ilacın etki süresi farklıdır. İlacın etkisini gösterme zamanı; Hastalığınızın şiddeti, doz alım miktarları, kullanılan diğer ilaçlarla olan etkileşimi, bünye reaksiyon süreleri gibi bir çok faktöre göre değişebilmektedir. Tüm detaylı bilgi TİTCK tarafından hazırlanmış Küb/Kt sayfasında belirtilmiştir.

KAMFOLIN 150 MG/G+100 Yan Etkileri Nelerdir?

İlaçların yan etkileri, kullanım dozu, etken madde içeriği vb. faktörlere göre bireyden bireye değişiklik gösterebilir. İlgili ilaç metil salisilat kombinasyonları -topikal etken maddeleri içermektedir KAMFOLIN ilacının yan etkisi olup olmadığını, varsa ne çeşit zararlarının olabileceğini eczacınıza / doktorunuza danışarak öğrenebilirsiniz.

KAMFOLIN 150 MG/G+100 Ne İşe Yarar, Ne İçin Kullanılır?

Yukarıda paylaştığımız Sağlık Bakanlığı TİTCK resmi web sayfasını ziyaret ederek, etkin madde içeriğinde metil salisilat kombinasyonları -topikal bulunan KAMFOLIN ne işe yarar, ne için kullanılır sorularının yanıtlarını bulabilirsiniz. Ayrıca ilgili ilacın niçin kullanıldığına ilişkin en doğru bilgiyi doktorunuza veya eczacınıza danışarak edinebilirsiniz.

Dikkat: KAMFOLIN İlacının fiyatı ve tabloda yer alan içerikler akılcı ilaç kullanmaya destek olmak amacıyla yayımlanmaktadır. Ücret yada içerik bilgileri eczanelerde farklılık gösterebilir. Bu bilgiler TC Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu (TİTCK) tarafından yayınlanan listeden alınmaktadır.


İlgili Bağlantılar

Okurların dikkatine:
Web sayfamızın içeriğini oluşturan yazıların amacı genel bilgilendirmedir ve teşhis yada tedavi yerine geçmez. İlgili bilgiler ve öneriler her bünye için değişik sonuçlara sebep olabilir. Bu nedenle paylaştığımız içeriklerde yer alan önerileri uygulamadan önce mutlaka hekim görüşü almanızı tavsiye eder, aksi durumda doğabilecek sonuçlardan sorumlu olmayacağımızı bildiririz.