KALSIYUM FOLINAT EBEWE 30 MG/3 ML ENJ. COZ. ICEREN 5 AMPUL

Bu sayfadan güncel KALSIYUM FOLINAT EBEWE fiyat bilgilerine, ilacın üretici firma detaylarına, reçete durumuna, ilaç içerisindeki etken madde listesine ve kullanım talimatlarını içeren prospektüs bilgileri gibi bir çok detaya ulaşabilirsiniz.

KALSIYUM, SANDOZ İLAÇ SANAYİ VE TİCARET A.Ş. Firması tarafından üretilmektedir. Etkin maddeleri içeriğinde kalsiyum folinat yer almaktadır. İlacın barkod numarası 8699205750012 olup 2023 yılı güncel verilerine göre KALSIYUM FOLINAT EBEWE fiyatı 124.05 TL 'dir. Sadece eczanelerde beyaz reçete ile satılır.

İlaç Adı: KALSIYUM FOLINAT EBEWE 30 MG/3 ML ENJ. COZ. ICEREN 5 AMPUL
Perakende Satış Fiyatı: 124.05 TL
Son Güncellenme Tarihi:
Barkod No: 8699205750012
Üretici Firma: SANDOZ İLAÇ SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
Etken Madde: Kalsiyum folinat
Reçete Durumu: Beyaz Reçete ile satılır.
ATC Sınıfı: ATC SINIFLAMASI - B - KAN VE KAN YAPICI ORGANLAR B03 ANEMİ İLAÇLARI B03B VITAMİN B12 VE FOLİK ASİT B03BB Folik asit ve türevleri B03BB01b kalsiyum folinat

KALSIYUM FOLINAT EBEWE Nasıl Kullanılır? Kullanım Talimatları ve Dozaj

Kullanım dozajları ile ilgili en doğru bilgiyi hekimler verir. Doktor öneri ve tavsiyelerine ek olarak KALSIYUM FOLINAT EBEWE 30 MG/3 ML ENJ. COZ. ICEREN 5 AMPUL nasıl kullanılır sorusuna, eczacınız ile temasa geçerek en doğru cevap bulabilirsiniz. TC Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu resmi web sitesi üzerinden ilaç prospektüs bilgilerine ve kullanım talimatları hakkındaki detaylara erişebilirsiniz. İlgili ilacın etken maddeleri arasında kalsiyum folinat bulunmaktadır. Sadece eczanelerde beyaz reçete ile satılır.

KALSIYUM FOLINAT EBEWE İlacı ne zaman etki eder?

Her ilacın etki süresi farklıdır. İlacın etkisini gösterme zamanı; Hastalığınızın şiddeti, doz alım miktarları, kullanılan diğer ilaçlarla olan etkileşimi, bünye reaksiyon süreleri gibi bir çok faktöre göre değişebilmektedir. Tüm detaylı bilgi TİTCK tarafından hazırlanmış Küb/Kt sayfasında belirtilmiştir.

KALSIYUM FOLINAT EBEWE Yan Etkileri Nelerdir?

İlaçların yan etkileri, kullanım dozu, etken madde içeriği vb. faktörlere göre bireyden bireye değişiklik gösterebilir. İlgili ilaç kalsiyum folinat etken maddeleri içermektedir KALSIYUM ilacının yan etkisi olup olmadığını, varsa ne çeşit zararlarının olabileceğini eczacınıza / doktorunuza danışarak öğrenebilirsiniz.

KALSIYUM FOLINAT EBEWE Ne İşe Yarar, Ne İçin Kullanılır?

Yukarıda paylaştığımız Sağlık Bakanlığı TİTCK resmi web sayfasını ziyaret ederek, etkin madde içeriğinde kalsiyum folinat bulunan KALSIYUM ne işe yarar, ne için kullanılır sorularının yanıtlarını bulabilirsiniz. Ayrıca ilgili ilacın niçin kullanıldığına ilişkin en doğru bilgiyi doktorunuza veya eczacınıza danışarak edinebilirsiniz.

Dikkat: KALSIYUM İlacının fiyatı ve tabloda yer alan içerikler akılcı ilaç kullanmaya destek olmak amacıyla yayımlanmaktadır. Ücret yada içerik bilgileri eczanelerde farklılık gösterebilir. Bu bilgiler TC Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu (TİTCK) tarafından yayınlanan listeden alınmaktadır.


İlgili Bağlantılar

Okurların dikkatine:
Web sayfamızın içeriğini oluşturan yazıların amacı genel bilgilendirmedir ve teşhis yada tedavi yerine geçmez. İlgili bilgiler ve öneriler her bünye için değişik sonuçlara sebep olabilir. Bu nedenle paylaştığımız içeriklerde yer alan önerileri uygulamadan önce mutlaka hekim görüşü almanızı tavsiye eder, aksi durumda doğabilecek sonuçlardan sorumlu olmayacağımızı bildiririz.