KALADRYL 16 G/120 G + 2 G/120 G + 3 G/120 G LOSYON

Bu sayfadan güncel KALADRYL 16 G/120 fiyat bilgilerine, ilacın üretici firma detaylarına, reçete durumuna, ilaç içerisindeki etken madde listesine ve kullanım talimatlarını içeren prospektüs bilgileri gibi bir çok detaya ulaşabilirsiniz.

KALADRYL, FARMALAS İLAÇ SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. Firması tarafından üretilmektedir. Etkin maddeleri içeriğinde difenhidramin -topikal yer almaktadır. İlacın barkod numarası 8699479480011 olup 2023 yılı güncel verilerine göre KALADRYL 16 G/120 fiyatı 37.97 TL 'dir. Sadece eczanelerde beyaz reçete ile satılır.

İlaç Adı: KALADRYL 16 G/120 G + 2 G/120 G + 3 G/120 G LOSYON
Perakende Satış Fiyatı: 37.97 TL
Son Güncellenme Tarihi:
Barkod No: 8699479480011
Üretici Firma: FARMALAS İLAÇ SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.
Etken Madde: Difenhidramin -topikal
Reçete Durumu: Beyaz Reçete ile satılır.
ATC Sınıfı: ATC SINIFLAMASI - D - DERMATOLOJİKLER D04 ANTİPRÜRİTİKLER D04A ANTİPRÜRİTİKLER D04AA Topikal antihistaminikler D04AA32 difenhidramin -topikal

KALADRYL 16 G/120 Nasıl Kullanılır? Kullanım Talimatları ve Dozaj

Kullanım dozajları ile ilgili en doğru bilgiyi hekimler verir. Doktor öneri ve tavsiyelerine ek olarak KALADRYL 16 G/120 G + 2 G/120 G + 3 G/120 G LOSYON nasıl kullanılır sorusuna, eczacınız ile temasa geçerek en doğru cevap bulabilirsiniz. TC Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu resmi web sitesi üzerinden ilaç prospektüs bilgilerine ve kullanım talimatları hakkındaki detaylara erişebilirsiniz. İlgili ilacın etken maddeleri arasında difenhidramin -topikal bulunmaktadır. Sadece eczanelerde beyaz reçete ile satılır.

KALADRYL 16 G/120 İlacı ne zaman etki eder?

Her ilacın etki süresi farklıdır. İlacın etkisini gösterme zamanı; Hastalığınızın şiddeti, doz alım miktarları, kullanılan diğer ilaçlarla olan etkileşimi, bünye reaksiyon süreleri gibi bir çok faktöre göre değişebilmektedir. Tüm detaylı bilgi TİTCK tarafından hazırlanmış Küb/Kt sayfasında belirtilmiştir.

KALADRYL 16 G/120 Yan Etkileri Nelerdir?

İlaçların yan etkileri, kullanım dozu, etken madde içeriği vb. faktörlere göre bireyden bireye değişiklik gösterebilir. İlgili ilaç difenhidramin -topikal etken maddeleri içermektedir KALADRYL ilacının yan etkisi olup olmadığını, varsa ne çeşit zararlarının olabileceğini eczacınıza / doktorunuza danışarak öğrenebilirsiniz.

KALADRYL 16 G/120 Ne İşe Yarar, Ne İçin Kullanılır?

Yukarıda paylaştığımız Sağlık Bakanlığı TİTCK resmi web sayfasını ziyaret ederek, etkin madde içeriğinde difenhidramin -topikal bulunan KALADRYL ne işe yarar, ne için kullanılır sorularının yanıtlarını bulabilirsiniz. Ayrıca ilgili ilacın niçin kullanıldığına ilişkin en doğru bilgiyi doktorunuza veya eczacınıza danışarak edinebilirsiniz.

Dikkat: KALADRYL İlacının fiyatı ve tabloda yer alan içerikler akılcı ilaç kullanmaya destek olmak amacıyla yayımlanmaktadır. Ücret yada içerik bilgileri eczanelerde farklılık gösterebilir. Bu bilgiler TC Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu (TİTCK) tarafından yayınlanan listeden alınmaktadır.


İlgili Bağlantılar

Okurların dikkatine:
Web sayfamızın içeriğini oluşturan yazıların amacı genel bilgilendirmedir ve teşhis yada tedavi yerine geçmez. İlgili bilgiler ve öneriler her bünye için değişik sonuçlara sebep olabilir. Bu nedenle paylaştığımız içeriklerde yer alan önerileri uygulamadan önce mutlaka hekim görüşü almanızı tavsiye eder, aksi durumda doğabilecek sonuçlardan sorumlu olmayacağımızı bildiririz.