KAFESIT 20 MG/ML IV ENJEKSIYON ICIN COZELTI ICEREN 1 FLAKON + 3 ML COZELTI

Bu sayfadan güncel KAFESIT 20 MG/ML fiyat bilgilerine, ilacın üretici firma detaylarına, reçete durumuna, ilaç içerisindeki etken madde listesine ve kullanım talimatlarını içeren prospektüs bilgileri gibi bir çok detaya ulaşabilirsiniz.

KAFESIT, BERKO İLAÇ VE KİMYA SAN. A.Ş. Firması tarafından üretilmektedir. Etkin maddeleri içeriğinde kafein sitrat yer almaktadır. İlacın barkod numarası 8699591770014 olup 2023 yılı güncel verilerine göre KAFESIT 20 MG/ML fiyatı 84.55 TL 'dir. Sadece eczanelerde beyaz reçete ile satılır.

İlaç Adı: KAFESIT 20 MG/ML IV ENJEKSIYON ICIN COZELTI ICEREN 1 FLAKON + 3 ML COZELTI
Perakende Satış Fiyatı: 84.55 TL
Son Güncellenme Tarihi:
Barkod No: 8699591770014
Üretici Firma: BERKO İLAÇ VE KİMYA SAN. A.Ş.
Etken Madde: Kafein sitrat
Reçete Durumu: Beyaz Reçete ile satılır.
ATC Sınıfı: ATC SINIFLAMASI - N - SİNİR SİSTEMİ N06 PSİKOANALEPTİKLER N06B PSİKOSTİMÜLANLAR N06BC Ksantin türevleri N06BC01 kafein sitrat

KAFESIT 20 MG/ML Nasıl Kullanılır? Kullanım Talimatları ve Dozaj

Kullanım dozajları ile ilgili en doğru bilgiyi hekimler verir. Doktor öneri ve tavsiyelerine ek olarak KAFESIT 20 MG/ML IV ENJEKSIYON ICIN COZELTI ICEREN 1 FLAKON + 3 ML COZELTI nasıl kullanılır sorusuna, eczacınız ile temasa geçerek en doğru cevap bulabilirsiniz. TC Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu resmi web sitesi üzerinden ilaç prospektüs bilgilerine ve kullanım talimatları hakkındaki detaylara erişebilirsiniz. İlgili ilacın etken maddeleri arasında kafein sitrat bulunmaktadır. Sadece eczanelerde beyaz reçete ile satılır.

KAFESIT 20 MG/ML İlacı ne zaman etki eder?

Her ilacın etki süresi farklıdır. İlacın etkisini gösterme zamanı; Hastalığınızın şiddeti, doz alım miktarları, kullanılan diğer ilaçlarla olan etkileşimi, bünye reaksiyon süreleri gibi bir çok faktöre göre değişebilmektedir. Tüm detaylı bilgi TİTCK tarafından hazırlanmış Küb/Kt sayfasında belirtilmiştir.

KAFESIT 20 MG/ML Yan Etkileri Nelerdir?

İlaçların yan etkileri, kullanım dozu, etken madde içeriği vb. faktörlere göre bireyden bireye değişiklik gösterebilir. İlgili ilaç kafein sitrat etken maddeleri içermektedir KAFESIT ilacının yan etkisi olup olmadığını, varsa ne çeşit zararlarının olabileceğini eczacınıza / doktorunuza danışarak öğrenebilirsiniz.

KAFESIT 20 MG/ML Ne İşe Yarar, Ne İçin Kullanılır?

Yukarıda paylaştığımız Sağlık Bakanlığı TİTCK resmi web sayfasını ziyaret ederek, etkin madde içeriğinde kafein sitrat bulunan KAFESIT ne işe yarar, ne için kullanılır sorularının yanıtlarını bulabilirsiniz. Ayrıca ilgili ilacın niçin kullanıldığına ilişkin en doğru bilgiyi doktorunuza veya eczacınıza danışarak edinebilirsiniz.

Dikkat: KAFESIT İlacının fiyatı ve tabloda yer alan içerikler akılcı ilaç kullanmaya destek olmak amacıyla yayımlanmaktadır. Ücret yada içerik bilgileri eczanelerde farklılık gösterebilir. Bu bilgiler TC Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu (TİTCK) tarafından yayınlanan listeden alınmaktadır.


İlgili Bağlantılar

Okurların dikkatine:
Web sayfamızın içeriğini oluşturan yazıların amacı genel bilgilendirmedir ve teşhis yada tedavi yerine geçmez. İlgili bilgiler ve öneriler her bünye için değişik sonuçlara sebep olabilir. Bu nedenle paylaştığımız içeriklerde yer alan önerileri uygulamadan önce mutlaka hekim görüşü almanızı tavsiye eder, aksi durumda doğabilecek sonuçlardan sorumlu olmayacağımızı bildiririz.