KABIVEN PERIPHERAL INFUZYONLUK EMULSIYON, 1920 ML

Bu sayfadan güncel KABIVEN PERIPHERAL INFUZYONLUK fiyat bilgilerine, ilacın üretici firma detaylarına, reçete durumuna, ilaç içerisindeki etken madde listesine ve kullanım talimatlarını içeren prospektüs bilgileri gibi bir çok detaya ulaşabilirsiniz.

KABIVEN, FRESENİUS KABİ İLAÇ SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ. Firması tarafından üretilmektedir. Etkin maddeleri içeriğinde AMINO ASIT + GLUKOZ + LIPID SOLUSYONU yer almaktadır. İlacın barkod numarası 8699630697197 olup 2023 yılı güncel verilerine göre KABIVEN PERIPHERAL INFUZYONLUK fiyatı 408.67 TL 'dir. Sadece eczanelerde beyaz reçete ile satılır.

İlaç Adı: KABIVEN PERIPHERAL INFUZYONLUK EMULSIYON, 1920 ML
Perakende Satış Fiyatı: 408.67 TL
Son Güncellenme Tarihi:
Barkod No: 8699630697197
Üretici Firma: FRESENİUS KABİ İLAÇ SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ.
Etken Madde: AMINO ASIT + GLUKOZ + LIPID SOLUSYONU
Reçete Durumu: Beyaz Reçete ile satılır.
ATC Sınıfı:

KABIVEN PERIPHERAL INFUZYONLUK Nasıl Kullanılır? Kullanım Talimatları ve Dozaj

Kullanım dozajları ile ilgili en doğru bilgiyi hekimler verir. Doktor öneri ve tavsiyelerine ek olarak KABIVEN PERIPHERAL INFUZYONLUK EMULSIYON, 1920 ML nasıl kullanılır sorusuna, eczacınız ile temasa geçerek en doğru cevap bulabilirsiniz. TC Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu resmi web sitesi üzerinden ilaç prospektüs bilgilerine ve kullanım talimatları hakkındaki detaylara erişebilirsiniz. İlgili ilacın etken maddeleri arasında AMINO ASIT + GLUKOZ + LIPID SOLUSYONU bulunmaktadır. Sadece eczanelerde beyaz reçete ile satılır.

KABIVEN PERIPHERAL INFUZYONLUK İlacı ne zaman etki eder?

Her ilacın etki süresi farklıdır. İlacın etkisini gösterme zamanı; Hastalığınızın şiddeti, doz alım miktarları, kullanılan diğer ilaçlarla olan etkileşimi, bünye reaksiyon süreleri gibi bir çok faktöre göre değişebilmektedir. Tüm detaylı bilgi TİTCK tarafından hazırlanmış Küb/Kt sayfasında belirtilmiştir.

KABIVEN PERIPHERAL INFUZYONLUK Yan Etkileri Nelerdir?

İlaçların yan etkileri, kullanım dozu, etken madde içeriği vb. faktörlere göre bireyden bireye değişiklik gösterebilir. İlgili ilaç AMINO ASIT + GLUKOZ + LIPID SOLUSYONU etken maddeleri içermektedir KABIVEN ilacının yan etkisi olup olmadığını, varsa ne çeşit zararlarının olabileceğini eczacınıza / doktorunuza danışarak öğrenebilirsiniz.

KABIVEN PERIPHERAL INFUZYONLUK Ne İşe Yarar, Ne İçin Kullanılır?

Yukarıda paylaştığımız Sağlık Bakanlığı TİTCK resmi web sayfasını ziyaret ederek, etkin madde içeriğinde AMINO ASIT + GLUKOZ + LIPID SOLUSYONU bulunan KABIVEN ne işe yarar, ne için kullanılır sorularının yanıtlarını bulabilirsiniz. Ayrıca ilgili ilacın niçin kullanıldığına ilişkin en doğru bilgiyi doktorunuza veya eczacınıza danışarak edinebilirsiniz.

Dikkat: KABIVEN İlacının fiyatı ve tabloda yer alan içerikler akılcı ilaç kullanmaya destek olmak amacıyla yayımlanmaktadır. Ücret yada içerik bilgileri eczanelerde farklılık gösterebilir. Bu bilgiler TC Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu (TİTCK) tarafından yayınlanan listeden alınmaktadır.


İlgili Bağlantılar

Okurların dikkatine:
Web sayfamızın içeriğini oluşturan yazıların amacı genel bilgilendirmedir ve teşhis yada tedavi yerine geçmez. İlgili bilgiler ve öneriler her bünye için değişik sonuçlara sebep olabilir. Bu nedenle paylaştığımız içeriklerde yer alan önerileri uygulamadan önce mutlaka hekim görüşü almanızı tavsiye eder, aksi durumda doğabilecek sonuçlardan sorumlu olmayacağımızı bildiririz.