JUVELTA 880 MG/1 G GRANUL (20 SASE)

Bu sayfadan güncel JUVELTA 880 MG/1 fiyat bilgilerine, ilacın üretici firma detaylarına, reçete durumuna, ilaç içerisindeki etken madde listesine ve kullanım talimatlarını içeren prospektüs bilgileri gibi bir çok detaya ulaşabilirsiniz.

JUVELTA, SANTA FARMA İLAÇ SAN. A.Ş. Firması tarafından üretilmektedir. Etkin maddeleri içeriğinde polistiren sülfonat yer almaktadır. İlacın barkod numarası 8699527240147 olup 2023 yılı güncel verilerine göre JUVELTA 880 MG/1 fiyatı 917 TL 'dir. Sadece eczanelerde beyaz reçete ile satılır.

İlaç Adı: JUVELTA 880 MG/1 G GRANUL (20 SASE)
Perakende Satış Fiyatı: 917 TL
Son Güncellenme Tarihi:
Barkod No: 8699527240147
Üretici Firma: SANTA FARMA İLAÇ SAN. A.Ş.
Etken Madde: Polistiren sülfonat
Reçete Durumu: Beyaz Reçete ile satılır.
ATC Sınıfı: ATC SINIFLAMASI - V - ÇEŞİTLİ V03 DİĞER TÜM TERAPÖTİKLER V03A DİĞER TÜM TERAPÖTİKLER V03AE Hiperkalemi ve hiperfosfatemi ilaçları V03AE01 polistiren sülfonat

JUVELTA 880 MG/1 Nasıl Kullanılır? Kullanım Talimatları ve Dozaj

Kullanım dozajları ile ilgili en doğru bilgiyi hekimler verir. Doktor öneri ve tavsiyelerine ek olarak JUVELTA 880 MG/1 G GRANUL (20 SASE) nasıl kullanılır sorusuna, eczacınız ile temasa geçerek en doğru cevap bulabilirsiniz. TC Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu resmi web sitesi üzerinden ilaç prospektüs bilgilerine ve kullanım talimatları hakkındaki detaylara erişebilirsiniz. İlgili ilacın etken maddeleri arasında polistiren sülfonat bulunmaktadır. Sadece eczanelerde beyaz reçete ile satılır.

JUVELTA 880 MG/1 İlacı ne zaman etki eder?

Her ilacın etki süresi farklıdır. İlacın etkisini gösterme zamanı; Hastalığınızın şiddeti, doz alım miktarları, kullanılan diğer ilaçlarla olan etkileşimi, bünye reaksiyon süreleri gibi bir çok faktöre göre değişebilmektedir. Tüm detaylı bilgi TİTCK tarafından hazırlanmış Küb/Kt sayfasında belirtilmiştir.

JUVELTA 880 MG/1 Yan Etkileri Nelerdir?

İlaçların yan etkileri, kullanım dozu, etken madde içeriği vb. faktörlere göre bireyden bireye değişiklik gösterebilir. İlgili ilaç polistiren sülfonat etken maddeleri içermektedir JUVELTA ilacının yan etkisi olup olmadığını, varsa ne çeşit zararlarının olabileceğini eczacınıza / doktorunuza danışarak öğrenebilirsiniz.

JUVELTA 880 MG/1 Ne İşe Yarar, Ne İçin Kullanılır?

Yukarıda paylaştığımız Sağlık Bakanlığı TİTCK resmi web sayfasını ziyaret ederek, etkin madde içeriğinde polistiren sülfonat bulunan JUVELTA ne işe yarar, ne için kullanılır sorularının yanıtlarını bulabilirsiniz. Ayrıca ilgili ilacın niçin kullanıldığına ilişkin en doğru bilgiyi doktorunuza veya eczacınıza danışarak edinebilirsiniz.

Dikkat: JUVELTA İlacının fiyatı ve tabloda yer alan içerikler akılcı ilaç kullanmaya destek olmak amacıyla yayımlanmaktadır. Ücret yada içerik bilgileri eczanelerde farklılık gösterebilir. Bu bilgiler TC Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu (TİTCK) tarafından yayınlanan listeden alınmaktadır.


İlgili Bağlantılar

Okurların dikkatine:
Web sayfamızın içeriğini oluşturan yazıların amacı genel bilgilendirmedir ve teşhis yada tedavi yerine geçmez. İlgili bilgiler ve öneriler her bünye için değişik sonuçlara sebep olabilir. Bu nedenle paylaştığımız içeriklerde yer alan önerileri uygulamadan önce mutlaka hekim görüşü almanızı tavsiye eder, aksi durumda doğabilecek sonuçlardan sorumlu olmayacağımızı bildiririz.