JINOMED 600 MG OVUL (2 OVUL)

Bu sayfadan güncel JINOMED 600 MG fiyat bilgilerine, ilacın üretici firma detaylarına, reçete durumuna, ilaç içerisindeki etken madde listesine ve kullanım talimatlarını içeren prospektüs bilgileri gibi bir çok detaya ulaşabilirsiniz.

JINOMED, WORLD MEDICINE İLAÇLARI LTD. ŞTİ. Firması tarafından üretilmektedir. Etkin maddeleri içeriğinde fentikonazol nitrat yer almaktadır. İlacın barkod numarası 8680080900692 olup 2023 yılı güncel verilerine göre JINOMED 600 MG fiyatı 82.59 TL 'dir. Sadece eczanelerde beyaz reçete ile satılır.

İlaç Adı: JINOMED 600 MG OVUL (2 OVUL)
Perakende Satış Fiyatı: 82.59 TL
Son Güncellenme Tarihi:
Barkod No: 8680080900692
Üretici Firma: WORLD MEDICINE İLAÇLARI LTD. ŞTİ.
Etken Madde: Fentikonazol nitrat
Reçete Durumu: Beyaz Reçete ile satılır.
ATC Sınıfı: ATC SINIFLAMASI - G - ÜROGENİTAL SİSTEM VE CİNSİYET HORMONLARI G01 JİNEKOLOJİK ANTİİNFEKTİF VE ANTİSEPTİKLER G01A JİNEKOLOJİK ANTİİNFEKTİF VE ANTİSEPTİKLER G01AF Imidazol türevleri G01AF12 fentikonazol nitrat

JINOMED 600 MG Nasıl Kullanılır? Kullanım Talimatları ve Dozaj

Kullanım dozajları ile ilgili en doğru bilgiyi hekimler verir. Doktor öneri ve tavsiyelerine ek olarak JINOMED 600 MG OVUL (2 OVUL) nasıl kullanılır sorusuna, eczacınız ile temasa geçerek en doğru cevap bulabilirsiniz. TC Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu resmi web sitesi üzerinden ilaç prospektüs bilgilerine ve kullanım talimatları hakkındaki detaylara erişebilirsiniz. İlgili ilacın etken maddeleri arasında fentikonazol nitrat bulunmaktadır. Sadece eczanelerde beyaz reçete ile satılır.

JINOMED 600 MG İlacı ne zaman etki eder?

Her ilacın etki süresi farklıdır. İlacın etkisini gösterme zamanı; Hastalığınızın şiddeti, doz alım miktarları, kullanılan diğer ilaçlarla olan etkileşimi, bünye reaksiyon süreleri gibi bir çok faktöre göre değişebilmektedir. Tüm detaylı bilgi TİTCK tarafından hazırlanmış Küb/Kt sayfasında belirtilmiştir.

JINOMED 600 MG Yan Etkileri Nelerdir?

İlaçların yan etkileri, kullanım dozu, etken madde içeriği vb. faktörlere göre bireyden bireye değişiklik gösterebilir. İlgili ilaç fentikonazol nitrat etken maddeleri içermektedir JINOMED ilacının yan etkisi olup olmadığını, varsa ne çeşit zararlarının olabileceğini eczacınıza / doktorunuza danışarak öğrenebilirsiniz.

JINOMED 600 MG Ne İşe Yarar, Ne İçin Kullanılır?

Yukarıda paylaştığımız Sağlık Bakanlığı TİTCK resmi web sayfasını ziyaret ederek, etkin madde içeriğinde fentikonazol nitrat bulunan JINOMED ne işe yarar, ne için kullanılır sorularının yanıtlarını bulabilirsiniz. Ayrıca ilgili ilacın niçin kullanıldığına ilişkin en doğru bilgiyi doktorunuza veya eczacınıza danışarak edinebilirsiniz.

Dikkat: JINOMED İlacının fiyatı ve tabloda yer alan içerikler akılcı ilaç kullanmaya destek olmak amacıyla yayımlanmaktadır. Ücret yada içerik bilgileri eczanelerde farklılık gösterebilir. Bu bilgiler TC Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu (TİTCK) tarafından yayınlanan listeden alınmaktadır.


İlgili Bağlantılar

Okurların dikkatine:
Web sayfamızın içeriğini oluşturan yazıların amacı genel bilgilendirmedir ve teşhis yada tedavi yerine geçmez. İlgili bilgiler ve öneriler her bünye için değişik sonuçlara sebep olabilir. Bu nedenle paylaştığımız içeriklerde yer alan önerileri uygulamadan önce mutlaka hekim görüşü almanızı tavsiye eder, aksi durumda doğabilecek sonuçlardan sorumlu olmayacağımızı bildiririz.