JETOKAIN 20 MG/ML+0,0125 MG/ML ENJEKSIYONLUK COZELTI

Bu sayfadan güncel JETOKAIN 20 MG/ML+0,0125 fiyat bilgilerine, ilacın üretici firma detaylarına, reçete durumuna, ilaç içerisindeki etken madde listesine ve kullanım talimatlarını içeren prospektüs bilgileri gibi bir çok detaya ulaşabilirsiniz.

JETOKAIN, ADEKA İLAÇ SANAYİ VE TİCARET A.Ş. Firması tarafından üretilmektedir. Etkin maddeleri içeriğinde lidokain ve epinefrin yer almaktadır. İlacın barkod numarası 8699587751461 olup 2023 yılı güncel verilerine göre JETOKAIN 20 MG/ML+0,0125 fiyatı 55.52 TL 'dir. Sadece eczanelerde beyaz reçete ile satılır.

İlaç Adı: JETOKAIN 20 MG/ML+0,0125 MG/ML ENJEKSIYONLUK COZELTI
Perakende Satış Fiyatı: 55.52 TL
Son Güncellenme Tarihi:
Barkod No: 8699587751461
Üretici Firma: ADEKA İLAÇ SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
Etken Madde: Lidokain ve epinefrin
Reçete Durumu: Beyaz Reçete ile satılır.
ATC Sınıfı: ATC SINIFLAMASI - N - SİNİR SİSTEMİ N01 ANESTETİKLER N01B LOKAL ANESTETİKLER N01BB Amidler N01BB52 lidokain ve epinefrin

JETOKAIN 20 MG/ML+0,0125 Nasıl Kullanılır? Kullanım Talimatları ve Dozaj

Kullanım dozajları ile ilgili en doğru bilgiyi hekimler verir. Doktor öneri ve tavsiyelerine ek olarak JETOKAIN 20 MG/ML+0,0125 MG/ML ENJEKSIYONLUK COZELTI nasıl kullanılır sorusuna, eczacınız ile temasa geçerek en doğru cevap bulabilirsiniz. TC Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu resmi web sitesi üzerinden ilaç prospektüs bilgilerine ve kullanım talimatları hakkındaki detaylara erişebilirsiniz. İlgili ilacın etken maddeleri arasında lidokain ve epinefrin bulunmaktadır. Sadece eczanelerde beyaz reçete ile satılır.

JETOKAIN 20 MG/ML+0,0125 İlacı ne zaman etki eder?

Her ilacın etki süresi farklıdır. İlacın etkisini gösterme zamanı; Hastalığınızın şiddeti, doz alım miktarları, kullanılan diğer ilaçlarla olan etkileşimi, bünye reaksiyon süreleri gibi bir çok faktöre göre değişebilmektedir. Tüm detaylı bilgi TİTCK tarafından hazırlanmış Küb/Kt sayfasında belirtilmiştir.

JETOKAIN 20 MG/ML+0,0125 Yan Etkileri Nelerdir?

İlaçların yan etkileri, kullanım dozu, etken madde içeriği vb. faktörlere göre bireyden bireye değişiklik gösterebilir. İlgili ilaç lidokain ve epinefrin etken maddeleri içermektedir JETOKAIN ilacının yan etkisi olup olmadığını, varsa ne çeşit zararlarının olabileceğini eczacınıza / doktorunuza danışarak öğrenebilirsiniz.

JETOKAIN 20 MG/ML+0,0125 Ne İşe Yarar, Ne İçin Kullanılır?

Yukarıda paylaştığımız Sağlık Bakanlığı TİTCK resmi web sayfasını ziyaret ederek, etkin madde içeriğinde lidokain ve epinefrin bulunan JETOKAIN ne işe yarar, ne için kullanılır sorularının yanıtlarını bulabilirsiniz. Ayrıca ilgili ilacın niçin kullanıldığına ilişkin en doğru bilgiyi doktorunuza veya eczacınıza danışarak edinebilirsiniz.

Dikkat: JETOKAIN İlacının fiyatı ve tabloda yer alan içerikler akılcı ilaç kullanmaya destek olmak amacıyla yayımlanmaktadır. Ücret yada içerik bilgileri eczanelerde farklılık gösterebilir. Bu bilgiler TC Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu (TİTCK) tarafından yayınlanan listeden alınmaktadır.


İlgili Bağlantılar

Okurların dikkatine:
Web sayfamızın içeriğini oluşturan yazıların amacı genel bilgilendirmedir ve teşhis yada tedavi yerine geçmez. İlgili bilgiler ve öneriler her bünye için değişik sonuçlara sebep olabilir. Bu nedenle paylaştığımız içeriklerde yer alan önerileri uygulamadan önce mutlaka hekim görüşü almanızı tavsiye eder, aksi durumda doğabilecek sonuçlardan sorumlu olmayacağımızı bildiririz.