ISOVIT 100 MG/ 25 MG TABLET (100 TABLET)

Bu sayfadan güncel ISOVIT 100 MG/ fiyat bilgilerine, ilacın üretici firma detaylarına, reçete durumuna, ilaç içerisindeki etken madde listesine ve kullanım talimatlarını içeren prospektüs bilgileri gibi bir çok detaya ulaşabilirsiniz.

ISOVIT, DEVA HOLDİNG A.Ş. Firması tarafından üretilmektedir. Etkin maddeleri içeriğinde izoniyazid + b6 vitamini yer almaktadır. İlacın barkod numarası 8699525010780 olup 2023 yılı güncel verilerine göre ISOVIT 100 MG/ fiyatı 29.71 TL 'dir. Sadece eczanelerde beyaz reçete ile satılır.

İlaç Adı: ISOVIT 100 MG/ 25 MG TABLET (100 TABLET)
Perakende Satış Fiyatı: 29.71 TL
Son Güncellenme Tarihi:
Barkod No: 8699525010780
Üretici Firma: DEVA HOLDİNG A.Ş.
Etken Madde: Izoniyazid + b6 vitamini
Reçete Durumu: Beyaz Reçete ile satılır.
ATC Sınıfı: ATC SINIFLAMASI - J - ANTİENFEKTİFLER (SİSTEMİK) J04 ANTİMİKOBAKTERİYELLER J04A TÜBERKÜLOZİS TEDAVİSİ J04AC Hidrazidler J04AC51 izoniyazid + b6 vitamini

ISOVIT 100 MG/ Nasıl Kullanılır? Kullanım Talimatları ve Dozaj

Kullanım dozajları ile ilgili en doğru bilgiyi hekimler verir. Doktor öneri ve tavsiyelerine ek olarak ISOVIT 100 MG/ 25 MG TABLET (100 TABLET) nasıl kullanılır sorusuna, eczacınız ile temasa geçerek en doğru cevap bulabilirsiniz. TC Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu resmi web sitesi üzerinden ilaç prospektüs bilgilerine ve kullanım talimatları hakkındaki detaylara erişebilirsiniz. İlgili ilacın etken maddeleri arasında izoniyazid + b6 vitamini bulunmaktadır. Sadece eczanelerde beyaz reçete ile satılır.

ISOVIT 100 MG/ İlacı ne zaman etki eder?

Her ilacın etki süresi farklıdır. İlacın etkisini gösterme zamanı; Hastalığınızın şiddeti, doz alım miktarları, kullanılan diğer ilaçlarla olan etkileşimi, bünye reaksiyon süreleri gibi bir çok faktöre göre değişebilmektedir. Tüm detaylı bilgi TİTCK tarafından hazırlanmış Küb/Kt sayfasında belirtilmiştir.

ISOVIT 100 MG/ Yan Etkileri Nelerdir?

İlaçların yan etkileri, kullanım dozu, etken madde içeriği vb. faktörlere göre bireyden bireye değişiklik gösterebilir. İlgili ilaç izoniyazid + b6 vitamini etken maddeleri içermektedir ISOVIT ilacının yan etkisi olup olmadığını, varsa ne çeşit zararlarının olabileceğini eczacınıza / doktorunuza danışarak öğrenebilirsiniz.

ISOVIT 100 MG/ Ne İşe Yarar, Ne İçin Kullanılır?

Yukarıda paylaştığımız Sağlık Bakanlığı TİTCK resmi web sayfasını ziyaret ederek, etkin madde içeriğinde izoniyazid + b6 vitamini bulunan ISOVIT ne işe yarar, ne için kullanılır sorularının yanıtlarını bulabilirsiniz. Ayrıca ilgili ilacın niçin kullanıldığına ilişkin en doğru bilgiyi doktorunuza veya eczacınıza danışarak edinebilirsiniz.

Dikkat: ISOVIT İlacının fiyatı ve tabloda yer alan içerikler akılcı ilaç kullanmaya destek olmak amacıyla yayımlanmaktadır. Ücret yada içerik bilgileri eczanelerde farklılık gösterebilir. Bu bilgiler TC Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu (TİTCK) tarafından yayınlanan listeden alınmaktadır.


İlgili Bağlantılar

Okurların dikkatine:
Web sayfamızın içeriğini oluşturan yazıların amacı genel bilgilendirmedir ve teşhis yada tedavi yerine geçmez. İlgili bilgiler ve öneriler her bünye için değişik sonuçlara sebep olabilir. Bu nedenle paylaştığımız içeriklerde yer alan önerileri uygulamadan önce mutlaka hekim görüşü almanızı tavsiye eder, aksi durumda doğabilecek sonuçlardan sorumlu olmayacağımızı bildiririz.