IPRAVENT 20/100 MCG INHALASYON ICIN AEROSOL 200 DOZ

Bu sayfadan güncel IPRAVENT 20/100 MCG fiyat bilgilerine, ilacın üretici firma detaylarına, reçete durumuna, ilaç içerisindeki etken madde listesine ve kullanım talimatlarını içeren prospektüs bilgileri gibi bir çok detaya ulaşabilirsiniz.

IPRAVENT, NEUTEC İNHALER İLAÇ SANAYİ VE TİCARET A.Ş. Firması tarafından üretilmektedir. Etkin maddeleri içeriğinde ipratropium bromür monohidrat + salbutamol sülfat yer almaktadır. İlacın barkod numarası 8680741520276 olup 2023 yılı güncel verilerine göre IPRAVENT 20/100 MCG fiyatı 331.86 TL 'dir. Sadece eczanelerde beyaz reçete ile satılır.

İlaç Adı: IPRAVENT 20/100 MCG INHALASYON ICIN AEROSOL 200 DOZ
Perakende Satış Fiyatı: 331.86 TL
Son Güncellenme Tarihi:
Barkod No: 8680741520276
Üretici Firma: NEUTEC İNHALER İLAÇ SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
Etken Madde: Ipratropium bromür monohidrat + salbutamol sülfat
Reçete Durumu: Beyaz Reçete ile satılır.
ATC Sınıfı: ATC SINIFLAMASI - R - SOLUNUM SİSTEMİ R03 OBSTRÜKTİF SOLUNUM SİSTEMİ HASTALIKLARI R03A ADRENERJİKLER, INHALAN R03AK Adrenerjikli kombinasyonlar R03AK04 ipratropium bromür monohidrat + salbutamol sülfat

IPRAVENT 20/100 MCG Nasıl Kullanılır? Kullanım Talimatları ve Dozaj

Kullanım dozajları ile ilgili en doğru bilgiyi hekimler verir. Doktor öneri ve tavsiyelerine ek olarak IPRAVENT 20/100 MCG INHALASYON ICIN AEROSOL 200 DOZ nasıl kullanılır sorusuna, eczacınız ile temasa geçerek en doğru cevap bulabilirsiniz. TC Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu resmi web sitesi üzerinden ilaç prospektüs bilgilerine ve kullanım talimatları hakkındaki detaylara erişebilirsiniz. İlgili ilacın etken maddeleri arasında ipratropium bromür monohidrat + salbutamol sülfat bulunmaktadır. Sadece eczanelerde beyaz reçete ile satılır.

IPRAVENT 20/100 MCG İlacı ne zaman etki eder?

Her ilacın etki süresi farklıdır. İlacın etkisini gösterme zamanı; Hastalığınızın şiddeti, doz alım miktarları, kullanılan diğer ilaçlarla olan etkileşimi, bünye reaksiyon süreleri gibi bir çok faktöre göre değişebilmektedir. Tüm detaylı bilgi TİTCK tarafından hazırlanmış Küb/Kt sayfasında belirtilmiştir.

IPRAVENT 20/100 MCG Yan Etkileri Nelerdir?

İlaçların yan etkileri, kullanım dozu, etken madde içeriği vb. faktörlere göre bireyden bireye değişiklik gösterebilir. İlgili ilaç ipratropium bromür monohidrat + salbutamol sülfat etken maddeleri içermektedir IPRAVENT ilacının yan etkisi olup olmadığını, varsa ne çeşit zararlarının olabileceğini eczacınıza / doktorunuza danışarak öğrenebilirsiniz.

IPRAVENT 20/100 MCG Ne İşe Yarar, Ne İçin Kullanılır?

Yukarıda paylaştığımız Sağlık Bakanlığı TİTCK resmi web sayfasını ziyaret ederek, etkin madde içeriğinde ipratropium bromür monohidrat + salbutamol sülfat bulunan IPRAVENT ne işe yarar, ne için kullanılır sorularının yanıtlarını bulabilirsiniz. Ayrıca ilgili ilacın niçin kullanıldığına ilişkin en doğru bilgiyi doktorunuza veya eczacınıza danışarak edinebilirsiniz.

Dikkat: IPRAVENT İlacının fiyatı ve tabloda yer alan içerikler akılcı ilaç kullanmaya destek olmak amacıyla yayımlanmaktadır. Ücret yada içerik bilgileri eczanelerde farklılık gösterebilir. Bu bilgiler TC Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu (TİTCK) tarafından yayınlanan listeden alınmaktadır.


İlgili Bağlantılar

Okurların dikkatine:
Web sayfamızın içeriğini oluşturan yazıların amacı genel bilgilendirmedir ve teşhis yada tedavi yerine geçmez. İlgili bilgiler ve öneriler her bünye için değişik sonuçlara sebep olabilir. Bu nedenle paylaştığımız içeriklerde yer alan önerileri uygulamadan önce mutlaka hekim görüşü almanızı tavsiye eder, aksi durumda doğabilecek sonuçlardan sorumlu olmayacağımızı bildiririz.