IPRATOM 500 MCG/2 ML NEBULIZASYON ICIN TEK DOZLUK INHALASYON COZ. ICEREN 20 FLAKON

Bu sayfadan güncel IPRATOM 500 MCG/2 fiyat bilgilerine, ilacın üretici firma detaylarına, reçete durumuna, ilaç içerisindeki etken madde listesine ve kullanım talimatlarını içeren prospektüs bilgileri gibi bir çok detaya ulaşabilirsiniz.

IPRATOM, VEM İLAÇ SAN. VE TİC. ANONİM ŞİRKETİ Firması tarafından üretilmektedir. Etkin maddeleri içeriğinde ipratropium bromür monohidrat yer almaktadır. İlacın barkod numarası 8699844521080 olup 2023 yılı güncel verilerine göre IPRATOM 500 MCG/2 fiyatı 81.72 TL 'dir. Sadece eczanelerde beyaz reçete ile satılır.

İlaç Adı: IPRATOM 500 MCG/2 ML NEBULIZASYON ICIN TEK DOZLUK INHALASYON COZ. ICEREN 20 FLAKON
Perakende Satış Fiyatı: 81.72 TL
Son Güncellenme Tarihi:
Barkod No: 8699844521080
Üretici Firma: VEM İLAÇ SAN. VE TİC. ANONİM ŞİRKETİ
Etken Madde: Ipratropium bromür monohidrat
Reçete Durumu: Beyaz Reçete ile satılır.
ATC Sınıfı: ATC SINIFLAMASI - R - SOLUNUM SİSTEMİ R03 OBSTRÜKTİF SOLUNUM SİSTEMİ HASTALIKLARI R03B DİĞER İNHALANLAR R03BB Antikolinerjikler R03BB01 ipratropium bromür monohidrat

IPRATOM 500 MCG/2 Nasıl Kullanılır? Kullanım Talimatları ve Dozaj

Kullanım dozajları ile ilgili en doğru bilgiyi hekimler verir. Doktor öneri ve tavsiyelerine ek olarak IPRATOM 500 MCG/2 ML NEBULIZASYON ICIN TEK DOZLUK INHALASYON COZ. ICEREN 20 FLAKON nasıl kullanılır sorusuna, eczacınız ile temasa geçerek en doğru cevap bulabilirsiniz. TC Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu resmi web sitesi üzerinden ilaç prospektüs bilgilerine ve kullanım talimatları hakkındaki detaylara erişebilirsiniz. İlgili ilacın etken maddeleri arasında ipratropium bromür monohidrat bulunmaktadır. Sadece eczanelerde beyaz reçete ile satılır.

IPRATOM 500 MCG/2 İlacı ne zaman etki eder?

Her ilacın etki süresi farklıdır. İlacın etkisini gösterme zamanı; Hastalığınızın şiddeti, doz alım miktarları, kullanılan diğer ilaçlarla olan etkileşimi, bünye reaksiyon süreleri gibi bir çok faktöre göre değişebilmektedir. Tüm detaylı bilgi TİTCK tarafından hazırlanmış Küb/Kt sayfasında belirtilmiştir.

IPRATOM 500 MCG/2 Yan Etkileri Nelerdir?

İlaçların yan etkileri, kullanım dozu, etken madde içeriği vb. faktörlere göre bireyden bireye değişiklik gösterebilir. İlgili ilaç ipratropium bromür monohidrat etken maddeleri içermektedir IPRATOM ilacının yan etkisi olup olmadığını, varsa ne çeşit zararlarının olabileceğini eczacınıza / doktorunuza danışarak öğrenebilirsiniz.

IPRATOM 500 MCG/2 Ne İşe Yarar, Ne İçin Kullanılır?

Yukarıda paylaştığımız Sağlık Bakanlığı TİTCK resmi web sayfasını ziyaret ederek, etkin madde içeriğinde ipratropium bromür monohidrat bulunan IPRATOM ne işe yarar, ne için kullanılır sorularının yanıtlarını bulabilirsiniz. Ayrıca ilgili ilacın niçin kullanıldığına ilişkin en doğru bilgiyi doktorunuza veya eczacınıza danışarak edinebilirsiniz.

Dikkat: IPRATOM İlacının fiyatı ve tabloda yer alan içerikler akılcı ilaç kullanmaya destek olmak amacıyla yayımlanmaktadır. Ücret yada içerik bilgileri eczanelerde farklılık gösterebilir. Bu bilgiler TC Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu (TİTCK) tarafından yayınlanan listeden alınmaktadır.


İlgili Bağlantılar

Okurların dikkatine:
Web sayfamızın içeriğini oluşturan yazıların amacı genel bilgilendirmedir ve teşhis yada tedavi yerine geçmez. İlgili bilgiler ve öneriler her bünye için değişik sonuçlara sebep olabilir. Bu nedenle paylaştığımız içeriklerde yer alan önerileri uygulamadan önce mutlaka hekim görüşü almanızı tavsiye eder, aksi durumda doğabilecek sonuçlardan sorumlu olmayacağımızı bildiririz.