IPRABUL 500 MCG / 2 ML NEBULIZASYON ICIN INHALASYON COZELTISI

Bu sayfadan güncel IPRABUL 500 MCG fiyat bilgilerine, ilacın üretici firma detaylarına, reçete durumuna, ilaç içerisindeki etken madde listesine ve kullanım talimatlarını içeren prospektüs bilgileri gibi bir çok detaya ulaşabilirsiniz.

IPRABUL, NEUTEC İNHALER İLAÇ SANAYİ VE TİCARET A.Ş. Firması tarafından üretilmektedir. Etkin maddeleri içeriğinde ipratropium bromür monohidrat yer almaktadır. İlacın barkod numarası 8680741520948 olup 2023 yılı güncel verilerine göre IPRABUL 500 MCG fiyatı 73.89 TL 'dir. Sadece eczanelerde beyaz reçete ile satılır.

İlaç Adı: IPRABUL 500 MCG / 2 ML NEBULIZASYON ICIN INHALASYON COZELTISI
Perakende Satış Fiyatı: 73.89 TL
Son Güncellenme Tarihi:
Barkod No: 8680741520948
Üretici Firma: NEUTEC İNHALER İLAÇ SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
Etken Madde: Ipratropium bromür monohidrat
Reçete Durumu: Beyaz Reçete ile satılır.
ATC Sınıfı: ATC SINIFLAMASI - R - SOLUNUM SİSTEMİ R03 OBSTRÜKTİF SOLUNUM SİSTEMİ HASTALIKLARI R03B DİĞER İNHALANLAR R03BB Antikolinerjikler R03BB01 ipratropium bromür monohidrat

IPRABUL 500 MCG Nasıl Kullanılır? Kullanım Talimatları ve Dozaj

Kullanım dozajları ile ilgili en doğru bilgiyi hekimler verir. Doktor öneri ve tavsiyelerine ek olarak IPRABUL 500 MCG / 2 ML NEBULIZASYON ICIN INHALASYON COZELTISI nasıl kullanılır sorusuna, eczacınız ile temasa geçerek en doğru cevap bulabilirsiniz. TC Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu resmi web sitesi üzerinden ilaç prospektüs bilgilerine ve kullanım talimatları hakkındaki detaylara erişebilirsiniz. İlgili ilacın etken maddeleri arasında ipratropium bromür monohidrat bulunmaktadır. Sadece eczanelerde beyaz reçete ile satılır.

IPRABUL 500 MCG İlacı ne zaman etki eder?

Her ilacın etki süresi farklıdır. İlacın etkisini gösterme zamanı; Hastalığınızın şiddeti, doz alım miktarları, kullanılan diğer ilaçlarla olan etkileşimi, bünye reaksiyon süreleri gibi bir çok faktöre göre değişebilmektedir. Tüm detaylı bilgi TİTCK tarafından hazırlanmış Küb/Kt sayfasında belirtilmiştir.

IPRABUL 500 MCG Yan Etkileri Nelerdir?

İlaçların yan etkileri, kullanım dozu, etken madde içeriği vb. faktörlere göre bireyden bireye değişiklik gösterebilir. İlgili ilaç ipratropium bromür monohidrat etken maddeleri içermektedir IPRABUL ilacının yan etkisi olup olmadığını, varsa ne çeşit zararlarının olabileceğini eczacınıza / doktorunuza danışarak öğrenebilirsiniz.

IPRABUL 500 MCG Ne İşe Yarar, Ne İçin Kullanılır?

Yukarıda paylaştığımız Sağlık Bakanlığı TİTCK resmi web sayfasını ziyaret ederek, etkin madde içeriğinde ipratropium bromür monohidrat bulunan IPRABUL ne işe yarar, ne için kullanılır sorularının yanıtlarını bulabilirsiniz. Ayrıca ilgili ilacın niçin kullanıldığına ilişkin en doğru bilgiyi doktorunuza veya eczacınıza danışarak edinebilirsiniz.

Dikkat: IPRABUL İlacının fiyatı ve tabloda yer alan içerikler akılcı ilaç kullanmaya destek olmak amacıyla yayımlanmaktadır. Ücret yada içerik bilgileri eczanelerde farklılık gösterebilir. Bu bilgiler TC Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu (TİTCK) tarafından yayınlanan listeden alınmaktadır.


İlgili Bağlantılar

Okurların dikkatine:
Web sayfamızın içeriğini oluşturan yazıların amacı genel bilgilendirmedir ve teşhis yada tedavi yerine geçmez. İlgili bilgiler ve öneriler her bünye için değişik sonuçlara sebep olabilir. Bu nedenle paylaştığımız içeriklerde yer alan önerileri uygulamadan önce mutlaka hekim görüşü almanızı tavsiye eder, aksi durumda doğabilecek sonuçlardan sorumlu olmayacağımızı bildiririz.