IOPOLIMID 370 MGI/ML ENJEKSIYONLUK COZELTI 100 ML (1 FLAKON)

Bu sayfadan güncel IOPOLIMID 370 MGI/ML fiyat bilgilerine, ilacın üretici firma detaylarına, reçete durumuna, ilaç içerisindeki etken madde listesine ve kullanım talimatlarını içeren prospektüs bilgileri gibi bir çok detaya ulaşabilirsiniz.

IOPOLIMID, POLİFARMA İLAÇ SAN. VE TİC. A.Ş. Firması tarafından üretilmektedir. Etkin maddeleri içeriğinde iopromide yer almaktadır. İlacın barkod numarası 8699606775522 olup 2023 yılı güncel verilerine göre IOPOLIMID 370 MGI/ML fiyatı 329.19 TL 'dir. Sadece eczanelerde beyaz reçete ile satılır.

İlaç Adı: IOPOLIMID 370 MGI/ML ENJEKSIYONLUK COZELTI 100 ML (1 FLAKON)
Perakende Satış Fiyatı: 329.19 TL
Son Güncellenme Tarihi:
Barkod No: 8699606775522
Üretici Firma: POLİFARMA İLAÇ SAN. VE TİC. A.Ş.
Etken Madde: Iopromide
Reçete Durumu: Beyaz Reçete ile satılır.
ATC Sınıfı: ATC SINIFLAMASI - V - ÇEŞİTLİ V08 CONTRAST MEDIA V08A X-RAY CONTRAST MEDIA, IODINATED V08AB Watersoluble, nephrotropic, low osmolar X-ray contrast media V08AB05 iopromide

IOPOLIMID 370 MGI/ML Nasıl Kullanılır? Kullanım Talimatları ve Dozaj

Kullanım dozajları ile ilgili en doğru bilgiyi hekimler verir. Doktor öneri ve tavsiyelerine ek olarak IOPOLIMID 370 MGI/ML ENJEKSIYONLUK COZELTI 100 ML (1 FLAKON) nasıl kullanılır sorusuna, eczacınız ile temasa geçerek en doğru cevap bulabilirsiniz. TC Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu resmi web sitesi üzerinden ilaç prospektüs bilgilerine ve kullanım talimatları hakkındaki detaylara erişebilirsiniz. İlgili ilacın etken maddeleri arasında iopromide bulunmaktadır. Sadece eczanelerde beyaz reçete ile satılır.

IOPOLIMID 370 MGI/ML İlacı ne zaman etki eder?

Her ilacın etki süresi farklıdır. İlacın etkisini gösterme zamanı; Hastalığınızın şiddeti, doz alım miktarları, kullanılan diğer ilaçlarla olan etkileşimi, bünye reaksiyon süreleri gibi bir çok faktöre göre değişebilmektedir. Tüm detaylı bilgi TİTCK tarafından hazırlanmış Küb/Kt sayfasında belirtilmiştir.

IOPOLIMID 370 MGI/ML Yan Etkileri Nelerdir?

İlaçların yan etkileri, kullanım dozu, etken madde içeriği vb. faktörlere göre bireyden bireye değişiklik gösterebilir. İlgili ilaç iopromide etken maddeleri içermektedir IOPOLIMID ilacının yan etkisi olup olmadığını, varsa ne çeşit zararlarının olabileceğini eczacınıza / doktorunuza danışarak öğrenebilirsiniz.

IOPOLIMID 370 MGI/ML Ne İşe Yarar, Ne İçin Kullanılır?

Yukarıda paylaştığımız Sağlık Bakanlığı TİTCK resmi web sayfasını ziyaret ederek, etkin madde içeriğinde iopromide bulunan IOPOLIMID ne işe yarar, ne için kullanılır sorularının yanıtlarını bulabilirsiniz. Ayrıca ilgili ilacın niçin kullanıldığına ilişkin en doğru bilgiyi doktorunuza veya eczacınıza danışarak edinebilirsiniz.

Dikkat: IOPOLIMID İlacının fiyatı ve tabloda yer alan içerikler akılcı ilaç kullanmaya destek olmak amacıyla yayımlanmaktadır. Ücret yada içerik bilgileri eczanelerde farklılık gösterebilir. Bu bilgiler TC Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu (TİTCK) tarafından yayınlanan listeden alınmaktadır.


İlgili Bağlantılar

Okurların dikkatine:
Web sayfamızın içeriğini oluşturan yazıların amacı genel bilgilendirmedir ve teşhis yada tedavi yerine geçmez. İlgili bilgiler ve öneriler her bünye için değişik sonuçlara sebep olabilir. Bu nedenle paylaştığımız içeriklerde yer alan önerileri uygulamadan önce mutlaka hekim görüşü almanızı tavsiye eder, aksi durumda doğabilecek sonuçlardan sorumlu olmayacağımızı bildiririz.