IOBRIX INJ. 300-100 ENJEKSİYON İÇİN STERİL ÇÖZELTİ

Bu sayfadan güncel IOBRIX INJ. 300-100 fiyat bilgilerine, ilacın üretici firma detaylarına, reçete durumuna, ilaç içerisindeki etken madde listesine ve kullanım talimatlarını içeren prospektüs bilgileri gibi bir çok detaya ulaşabilirsiniz.

IOBRIX, NOVAMED MEDİKAL İLAÇ KİMYA TIBBİ CİHAZ SANAYİ VE TİCARET LTD.ŞTİ Firması tarafından üretilmektedir. Etkin maddeleri içeriğinde ioheksol yer almaktadır. İlacın barkod numarası 8698755770037 olup 2023 yılı güncel verilerine göre IOBRIX INJ. 300-100 fiyatı 400.86 TL 'dir. Sadece eczanelerde beyaz reçete ile satılır.

İlaç Adı: IOBRIX INJ. 300-100 ENJEKSİYON İÇİN STERİL ÇÖZELTİ
Perakende Satış Fiyatı: 400.86 TL
Son Güncellenme Tarihi:
Barkod No: 8698755770037
Üretici Firma: NOVAMED MEDİKAL İLAÇ KİMYA TIBBİ CİHAZ SANAYİ VE TİCARET LTD.ŞTİ
Etken Madde: Ioheksol
Reçete Durumu: Beyaz Reçete ile satılır.
ATC Sınıfı: ATC SINIFLAMASI - V - ÇEŞİTLİ V08 CONTRAST MEDIA V08A X-RAY CONTRAST MEDIA, IODINATED V08AB Watersoluble, nephrotropic, low osmolar X-ray contrast media V08AB02 ioheksol

IOBRIX INJ. 300-100 Nasıl Kullanılır? Kullanım Talimatları ve Dozaj

Kullanım dozajları ile ilgili en doğru bilgiyi hekimler verir. Doktor öneri ve tavsiyelerine ek olarak IOBRIX INJ. 300-100 ENJEKSİYON İÇİN STERİL ÇÖZELTİ nasıl kullanılır sorusuna, eczacınız ile temasa geçerek en doğru cevap bulabilirsiniz. TC Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu resmi web sitesi üzerinden ilaç prospektüs bilgilerine ve kullanım talimatları hakkındaki detaylara erişebilirsiniz. İlgili ilacın etken maddeleri arasında ioheksol bulunmaktadır. Sadece eczanelerde beyaz reçete ile satılır.

IOBRIX INJ. 300-100 İlacı ne zaman etki eder?

Her ilacın etki süresi farklıdır. İlacın etkisini gösterme zamanı; Hastalığınızın şiddeti, doz alım miktarları, kullanılan diğer ilaçlarla olan etkileşimi, bünye reaksiyon süreleri gibi bir çok faktöre göre değişebilmektedir. Tüm detaylı bilgi TİTCK tarafından hazırlanmış Küb/Kt sayfasında belirtilmiştir.

IOBRIX INJ. 300-100 Yan Etkileri Nelerdir?

İlaçların yan etkileri, kullanım dozu, etken madde içeriği vb. faktörlere göre bireyden bireye değişiklik gösterebilir. İlgili ilaç ioheksol etken maddeleri içermektedir IOBRIX ilacının yan etkisi olup olmadığını, varsa ne çeşit zararlarının olabileceğini eczacınıza / doktorunuza danışarak öğrenebilirsiniz.

IOBRIX INJ. 300-100 Ne İşe Yarar, Ne İçin Kullanılır?

Yukarıda paylaştığımız Sağlık Bakanlığı TİTCK resmi web sayfasını ziyaret ederek, etkin madde içeriğinde ioheksol bulunan IOBRIX ne işe yarar, ne için kullanılır sorularının yanıtlarını bulabilirsiniz. Ayrıca ilgili ilacın niçin kullanıldığına ilişkin en doğru bilgiyi doktorunuza veya eczacınıza danışarak edinebilirsiniz.

Dikkat: IOBRIX İlacının fiyatı ve tabloda yer alan içerikler akılcı ilaç kullanmaya destek olmak amacıyla yayımlanmaktadır. Ücret yada içerik bilgileri eczanelerde farklılık gösterebilir. Bu bilgiler TC Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu (TİTCK) tarafından yayınlanan listeden alınmaktadır.


İlgili Bağlantılar

Okurların dikkatine:
Web sayfamızın içeriğini oluşturan yazıların amacı genel bilgilendirmedir ve teşhis yada tedavi yerine geçmez. İlgili bilgiler ve öneriler her bünye için değişik sonuçlara sebep olabilir. Bu nedenle paylaştığımız içeriklerde yer alan önerileri uygulamadan önce mutlaka hekim görüşü almanızı tavsiye eder, aksi durumda doğabilecek sonuçlardan sorumlu olmayacağımızı bildiririz.