INTRATECT 10 G/200 ML IV INFUZYONLUK COZELTI (1 FLAKON)

Bu sayfadan güncel INTRATECT 10 G/200 fiyat bilgilerine, ilacın üretici firma detaylarına, reçete durumuna, ilaç içerisindeki etken madde listesine ve kullanım talimatlarını içeren prospektüs bilgileri gibi bir çok detaya ulaşabilirsiniz.

INTRATECT, MAXİCELLS İLAÇ SANAYİ ANONİM ŞİRKETİ Firması tarafından üretilmektedir. Etkin maddeleri içeriğinde normal insan immünglobulin yer almaktadır. İlacın barkod numarası 8682109319850 olup 2023 yılı güncel verilerine göre INTRATECT 10 G/200 fiyatı 22466.23 TL 'dir. Sadece eczanelerde mor reçete ile satılır.

İlaç Adı: INTRATECT 10 G/200 ML IV INFUZYONLUK COZELTI (1 FLAKON)
Perakende Satış Fiyatı: 22466.23 TL
Son Güncellenme Tarihi:
Barkod No: 8682109319850
Üretici Firma: MAXİCELLS İLAÇ SANAYİ ANONİM ŞİRKETİ
Etken Madde: Normal insan immünglobulin
Reçete Durumu: Mor Reçete ile satılır.
ATC Sınıfı: ATC SINIFLAMASI - J - ANTİENFEKTİFLER (SİSTEMİK) J06 İMMÜN SERUM VE İMMÜNOGLOBÜLİNLER J06B İMMÜNOGLOBÜLİNLER J06BA İmmünoglobülinler J06BA02 normal insan immünglobulin

INTRATECT 10 G/200 Nasıl Kullanılır? Kullanım Talimatları ve Dozaj

Kullanım dozajları ile ilgili en doğru bilgiyi hekimler verir. Doktor öneri ve tavsiyelerine ek olarak INTRATECT 10 G/200 ML IV INFUZYONLUK COZELTI (1 FLAKON) nasıl kullanılır sorusuna, eczacınız ile temasa geçerek en doğru cevap bulabilirsiniz. TC Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu resmi web sitesi üzerinden ilaç prospektüs bilgilerine ve kullanım talimatları hakkındaki detaylara erişebilirsiniz. İlgili ilacın etken maddeleri arasında normal insan immünglobulin bulunmaktadır. Sadece eczanelerde mor reçete ile satılır.

INTRATECT 10 G/200 İlacı ne zaman etki eder?

Her ilacın etki süresi farklıdır. İlacın etkisini gösterme zamanı; Hastalığınızın şiddeti, doz alım miktarları, kullanılan diğer ilaçlarla olan etkileşimi, bünye reaksiyon süreleri gibi bir çok faktöre göre değişebilmektedir. Tüm detaylı bilgi TİTCK tarafından hazırlanmış Küb/Kt sayfasında belirtilmiştir.

INTRATECT 10 G/200 Yan Etkileri Nelerdir?

İlaçların yan etkileri, kullanım dozu, etken madde içeriği vb. faktörlere göre bireyden bireye değişiklik gösterebilir. İlgili ilaç normal insan immünglobulin etken maddeleri içermektedir INTRATECT ilacının yan etkisi olup olmadığını, varsa ne çeşit zararlarının olabileceğini eczacınıza / doktorunuza danışarak öğrenebilirsiniz.

INTRATECT 10 G/200 Ne İşe Yarar, Ne İçin Kullanılır?

Yukarıda paylaştığımız Sağlık Bakanlığı TİTCK resmi web sayfasını ziyaret ederek, etkin madde içeriğinde normal insan immünglobulin bulunan INTRATECT ne işe yarar, ne için kullanılır sorularının yanıtlarını bulabilirsiniz. Ayrıca ilgili ilacın niçin kullanıldığına ilişkin en doğru bilgiyi doktorunuza veya eczacınıza danışarak edinebilirsiniz.

Dikkat: INTRATECT İlacının fiyatı ve tabloda yer alan içerikler akılcı ilaç kullanmaya destek olmak amacıyla yayımlanmaktadır. Ücret yada içerik bilgileri eczanelerde farklılık gösterebilir. Bu bilgiler TC Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu (TİTCK) tarafından yayınlanan listeden alınmaktadır.


İlgili Bağlantılar

Okurların dikkatine:
Web sayfamızın içeriğini oluşturan yazıların amacı genel bilgilendirmedir ve teşhis yada tedavi yerine geçmez. İlgili bilgiler ve öneriler her bünye için değişik sonuçlara sebep olabilir. Bu nedenle paylaştığımız içeriklerde yer alan önerileri uygulamadan önce mutlaka hekim görüşü almanızı tavsiye eder, aksi durumda doğabilecek sonuçlardan sorumlu olmayacağımızı bildiririz.