INTESTAL 59,4 MG/21,3 MG/71,1MG KAPLI ENTERIK TABLET (120 KAPLI ENTERIK TABLET)

Bu sayfadan güncel INTESTAL 59,4 MG/21,3 fiyat bilgilerine, ilacın üretici firma detaylarına, reçete durumuna, ilaç içerisindeki etken madde listesine ve kullanım talimatlarını içeren prospektüs bilgileri gibi bir çok detaya ulaşabilirsiniz.

INTESTAL, FARMAKO ECZACILIK A.Ş. Firması tarafından üretilmektedir. Etkin maddeleri içeriğinde pankreatin karışımları yer almaktadır. İlacın barkod numarası 8697943130011 olup 2023 yılı güncel verilerine göre INTESTAL 59,4 MG/21,3 fiyatı 74.44 TL 'dir. Sadece eczanelerde beyaz reçete ile satılır.

İlaç Adı: INTESTAL 59,4 MG/21,3 MG/71,1MG KAPLI ENTERIK TABLET (120 KAPLI ENTERIK TABLET)
Perakende Satış Fiyatı: 74.44 TL
Son Güncellenme Tarihi:
Barkod No: 8697943130011
Üretici Firma: FARMAKO ECZACILIK A.Ş.
Etken Madde: Pankreatin karışımları
Reçete Durumu: Beyaz Reçete ile satılır.
ATC Sınıfı: ATC SINIFLAMASI - A - SİNDİRİM SİSTEMİ VE METABOLİZMA A09 SİNDİRİMİ KOLAYLATIRAN İLAÇLAR A09A SİNDİRİMİ KOLAYLATIRAN İLAÇLAR A09AA Enzimler A09AA02 pankreatin karışımları

INTESTAL 59,4 MG/21,3 Nasıl Kullanılır? Kullanım Talimatları ve Dozaj

Kullanım dozajları ile ilgili en doğru bilgiyi hekimler verir. Doktor öneri ve tavsiyelerine ek olarak INTESTAL 59,4 MG/21,3 MG/71,1MG KAPLI ENTERIK TABLET (120 KAPLI ENTERIK TABLET) nasıl kullanılır sorusuna, eczacınız ile temasa geçerek en doğru cevap bulabilirsiniz. TC Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu resmi web sitesi üzerinden ilaç prospektüs bilgilerine ve kullanım talimatları hakkındaki detaylara erişebilirsiniz. İlgili ilacın etken maddeleri arasında pankreatin karışımları bulunmaktadır. Sadece eczanelerde beyaz reçete ile satılır.

INTESTAL 59,4 MG/21,3 İlacı ne zaman etki eder?

Her ilacın etki süresi farklıdır. İlacın etkisini gösterme zamanı; Hastalığınızın şiddeti, doz alım miktarları, kullanılan diğer ilaçlarla olan etkileşimi, bünye reaksiyon süreleri gibi bir çok faktöre göre değişebilmektedir. Tüm detaylı bilgi TİTCK tarafından hazırlanmış Küb/Kt sayfasında belirtilmiştir.

INTESTAL 59,4 MG/21,3 Yan Etkileri Nelerdir?

İlaçların yan etkileri, kullanım dozu, etken madde içeriği vb. faktörlere göre bireyden bireye değişiklik gösterebilir. İlgili ilaç pankreatin karışımları etken maddeleri içermektedir INTESTAL ilacının yan etkisi olup olmadığını, varsa ne çeşit zararlarının olabileceğini eczacınıza / doktorunuza danışarak öğrenebilirsiniz.

INTESTAL 59,4 MG/21,3 Ne İşe Yarar, Ne İçin Kullanılır?

Yukarıda paylaştığımız Sağlık Bakanlığı TİTCK resmi web sayfasını ziyaret ederek, etkin madde içeriğinde pankreatin karışımları bulunan INTESTAL ne işe yarar, ne için kullanılır sorularının yanıtlarını bulabilirsiniz. Ayrıca ilgili ilacın niçin kullanıldığına ilişkin en doğru bilgiyi doktorunuza veya eczacınıza danışarak edinebilirsiniz.

Dikkat: INTESTAL İlacının fiyatı ve tabloda yer alan içerikler akılcı ilaç kullanmaya destek olmak amacıyla yayımlanmaktadır. Ücret yada içerik bilgileri eczanelerde farklılık gösterebilir. Bu bilgiler TC Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu (TİTCK) tarafından yayınlanan listeden alınmaktadır.


İlgili Bağlantılar

Okurların dikkatine:
Web sayfamızın içeriğini oluşturan yazıların amacı genel bilgilendirmedir ve teşhis yada tedavi yerine geçmez. İlgili bilgiler ve öneriler her bünye için değişik sonuçlara sebep olabilir. Bu nedenle paylaştığımız içeriklerde yer alan önerileri uygulamadan önce mutlaka hekim görüşü almanızı tavsiye eder, aksi durumda doğabilecek sonuçlardan sorumlu olmayacağımızı bildiririz.