IMPACT GLUTAMİNE 500 ML

Bu sayfadan güncel IMPACT GLUTAMİNE 500 fiyat bilgilerine, ilacın üretici firma detaylarına, reçete durumuna, ilaç içerisindeki etken madde listesine ve kullanım talimatlarını içeren prospektüs bilgileri gibi bir çok detaya ulaşabilirsiniz.

IMPACT, NESTLE TÜRKİYE GIDA SANAYİ A.Ş. Firması tarafından üretilmektedir. Etkin maddeleri içeriğinde beslenme solusyonu yer almaktadır. İlacın barkod numarası 8690632990040 olup 2023 yılı güncel verilerine göre IMPACT GLUTAMİNE 500 fiyatı 417.57 TL 'dir. Sadece eczanelerde beyaz reçete ile satılır.

İlaç Adı: IMPACT GLUTAMİNE 500 ML
Perakende Satış Fiyatı: 417.57 TL
Son Güncellenme Tarihi:
Barkod No: 8690632990040
Üretici Firma: NESTLE TÜRKİYE GIDA SANAYİ A.Ş.
Etken Madde: Beslenme solusyonu
Reçete Durumu: Beyaz Reçete ile satılır.
ATC Sınıfı: ATC SINIFLAMASI - V - ÇEŞİTLİ V06 GENERAL NUTRIENTS V06D OTHER NUTRIENTS V06DD Amino acids, incl. combinations with polypeptides V06DDxx beslenme solusyonu

IMPACT GLUTAMİNE 500 Nasıl Kullanılır? Kullanım Talimatları ve Dozaj

Kullanım dozajları ile ilgili en doğru bilgiyi hekimler verir. Doktor öneri ve tavsiyelerine ek olarak IMPACT GLUTAMİNE 500 ML nasıl kullanılır sorusuna, eczacınız ile temasa geçerek en doğru cevap bulabilirsiniz. TC Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu resmi web sitesi üzerinden ilaç prospektüs bilgilerine ve kullanım talimatları hakkındaki detaylara erişebilirsiniz. İlgili ilacın etken maddeleri arasında beslenme solusyonu bulunmaktadır. Sadece eczanelerde beyaz reçete ile satılır.

IMPACT GLUTAMİNE 500 İlacı ne zaman etki eder?

Her ilacın etki süresi farklıdır. İlacın etkisini gösterme zamanı; Hastalığınızın şiddeti, doz alım miktarları, kullanılan diğer ilaçlarla olan etkileşimi, bünye reaksiyon süreleri gibi bir çok faktöre göre değişebilmektedir. Tüm detaylı bilgi TİTCK tarafından hazırlanmış Küb/Kt sayfasında belirtilmiştir.

IMPACT GLUTAMİNE 500 Yan Etkileri Nelerdir?

İlaçların yan etkileri, kullanım dozu, etken madde içeriği vb. faktörlere göre bireyden bireye değişiklik gösterebilir. İlgili ilaç beslenme solusyonu etken maddeleri içermektedir IMPACT ilacının yan etkisi olup olmadığını, varsa ne çeşit zararlarının olabileceğini eczacınıza / doktorunuza danışarak öğrenebilirsiniz.

IMPACT GLUTAMİNE 500 Ne İşe Yarar, Ne İçin Kullanılır?

Yukarıda paylaştığımız Sağlık Bakanlığı TİTCK resmi web sayfasını ziyaret ederek, etkin madde içeriğinde beslenme solusyonu bulunan IMPACT ne işe yarar, ne için kullanılır sorularının yanıtlarını bulabilirsiniz. Ayrıca ilgili ilacın niçin kullanıldığına ilişkin en doğru bilgiyi doktorunuza veya eczacınıza danışarak edinebilirsiniz.

Dikkat: IMPACT İlacının fiyatı ve tabloda yer alan içerikler akılcı ilaç kullanmaya destek olmak amacıyla yayımlanmaktadır. Ücret yada içerik bilgileri eczanelerde farklılık gösterebilir. Bu bilgiler TC Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu (TİTCK) tarafından yayınlanan listeden alınmaktadır.


İlgili Bağlantılar

Okurların dikkatine:
Web sayfamızın içeriğini oluşturan yazıların amacı genel bilgilendirmedir ve teşhis yada tedavi yerine geçmez. İlgili bilgiler ve öneriler her bünye için değişik sonuçlara sebep olabilir. Bu nedenle paylaştığımız içeriklerde yer alan önerileri uygulamadan önce mutlaka hekim görüşü almanızı tavsiye eder, aksi durumda doğabilecek sonuçlardan sorumlu olmayacağımızı bildiririz.

X