IBUCOLD C 200 MG/30 MG/300 MG FILM KAPLI TABLET (30 FILM KAPLI TABLET)

Bu sayfadan güncel IBUCOLD C 200 fiyat bilgilerine, ilacın üretici firma detaylarına, reçete durumuna, ilaç içerisindeki etken madde listesine ve kullanım talimatlarını içeren prospektüs bilgileri gibi bir çok detaya ulaşabilirsiniz.

IBUCOLD, PHARMACTİVE İLAÇ SAN. VE TİC. A.Ş. Firması tarafından üretilmektedir. Etkin maddeleri içeriğinde psödoefedrin kombinasyon yer almaktadır. İlacın barkod numarası 8680760092235 olup 2023 yılı güncel verilerine göre IBUCOLD C 200 fiyatı 129.46 TL 'dir. Sadece eczanelerde beyaz reçete ile satılır.

İlaç Adı: IBUCOLD C 200 MG/30 MG/300 MG FILM KAPLI TABLET (30 FILM KAPLI TABLET)
Perakende Satış Fiyatı: 129.46 TL
Son Güncellenme Tarihi:
Barkod No: 8680760092235
Üretici Firma: PHARMACTİVE İLAÇ SAN. VE TİC. A.Ş.
Etken Madde: Psödoefedrin kombinasyon
Reçete Durumu: Beyaz Reçete ile satılır.
ATC Sınıfı: ATC SINIFLAMASI - R - SOLUNUM SİSTEMİ R01 NAZAL İLAÇLAR R01B SİSTEMİK NAZAL DEKONJESTANLAR R01BA Sempatomimetikler R01BA52 psödoefedrin kombinasyon

IBUCOLD C 200 Nasıl Kullanılır? Kullanım Talimatları ve Dozaj

Kullanım dozajları ile ilgili en doğru bilgiyi hekimler verir. Doktor öneri ve tavsiyelerine ek olarak IBUCOLD C 200 MG/30 MG/300 MG FILM KAPLI TABLET (30 FILM KAPLI TABLET) nasıl kullanılır sorusuna, eczacınız ile temasa geçerek en doğru cevap bulabilirsiniz. TC Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu resmi web sitesi üzerinden ilaç prospektüs bilgilerine ve kullanım talimatları hakkındaki detaylara erişebilirsiniz. İlgili ilacın etken maddeleri arasında psödoefedrin kombinasyon bulunmaktadır. Sadece eczanelerde beyaz reçete ile satılır.

IBUCOLD C 200 İlacı ne zaman etki eder?

Her ilacın etki süresi farklıdır. İlacın etkisini gösterme zamanı; Hastalığınızın şiddeti, doz alım miktarları, kullanılan diğer ilaçlarla olan etkileşimi, bünye reaksiyon süreleri gibi bir çok faktöre göre değişebilmektedir. Tüm detaylı bilgi TİTCK tarafından hazırlanmış Küb/Kt sayfasında belirtilmiştir.

IBUCOLD C 200 Yan Etkileri Nelerdir?

İlaçların yan etkileri, kullanım dozu, etken madde içeriği vb. faktörlere göre bireyden bireye değişiklik gösterebilir. İlgili ilaç psödoefedrin kombinasyon etken maddeleri içermektedir IBUCOLD ilacının yan etkisi olup olmadığını, varsa ne çeşit zararlarının olabileceğini eczacınıza / doktorunuza danışarak öğrenebilirsiniz.

IBUCOLD C 200 Ne İşe Yarar, Ne İçin Kullanılır?

Yukarıda paylaştığımız Sağlık Bakanlığı TİTCK resmi web sayfasını ziyaret ederek, etkin madde içeriğinde psödoefedrin kombinasyon bulunan IBUCOLD ne işe yarar, ne için kullanılır sorularının yanıtlarını bulabilirsiniz. Ayrıca ilgili ilacın niçin kullanıldığına ilişkin en doğru bilgiyi doktorunuza veya eczacınıza danışarak edinebilirsiniz.

Dikkat: IBUCOLD İlacının fiyatı ve tabloda yer alan içerikler akılcı ilaç kullanmaya destek olmak amacıyla yayımlanmaktadır. Ücret yada içerik bilgileri eczanelerde farklılık gösterebilir. Bu bilgiler TC Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu (TİTCK) tarafından yayınlanan listeden alınmaktadır.


İlgili Bağlantılar

Okurların dikkatine:
Web sayfamızın içeriğini oluşturan yazıların amacı genel bilgilendirmedir ve teşhis yada tedavi yerine geçmez. İlgili bilgiler ve öneriler her bünye için değişik sonuçlara sebep olabilir. Bu nedenle paylaştığımız içeriklerde yer alan önerileri uygulamadan önce mutlaka hekim görüşü almanızı tavsiye eder, aksi durumda doğabilecek sonuçlardan sorumlu olmayacağımızı bildiririz.