HYONAT %0,15 TEK DOZLUK GOZ DAMLASI, COZELTI (20 FLAKON)

Bu sayfadan güncel HYONAT %0,15 TEK fiyat bilgilerine, ilacın üretici firma detaylarına, reçete durumuna, ilaç içerisindeki etken madde listesine ve kullanım talimatlarını içeren prospektüs bilgileri gibi bir çok detaya ulaşabilirsiniz.

HYONAT, VEM İLAÇ SAN. VE TİC. ANONİM ŞİRKETİ Firması tarafından üretilmektedir. Etkin maddeleri içeriğinde suni gözyaşı yer almaktadır. İlacın barkod numarası 8699844611675 olup 2023 yılı güncel verilerine göre HYONAT %0,15 TEK fiyatı 110.41 TL 'dir. Sadece eczanelerde beyaz reçete ile satılır.

İlaç Adı: HYONAT %0,15 TEK DOZLUK GOZ DAMLASI, COZELTI (20 FLAKON)
Perakende Satış Fiyatı: 110.41 TL
Son Güncellenme Tarihi:
Barkod No: 8699844611675
Üretici Firma: VEM İLAÇ SAN. VE TİC. ANONİM ŞİRKETİ
Etken Madde: Suni gözyaşı
Reçete Durumu: Beyaz Reçete ile satılır.
ATC Sınıfı: ATC SINIFLAMASI - S - DUYU ORGANLARI S01 OFTALMOLOJİK İLAÇLAR S01X DİĞER S01XA Diğer S01XA20 suni gözyaşı

HYONAT %0,15 TEK Nasıl Kullanılır? Kullanım Talimatları ve Dozaj

Kullanım dozajları ile ilgili en doğru bilgiyi hekimler verir. Doktor öneri ve tavsiyelerine ek olarak HYONAT %0,15 TEK DOZLUK GOZ DAMLASI, COZELTI (20 FLAKON) nasıl kullanılır sorusuna, eczacınız ile temasa geçerek en doğru cevap bulabilirsiniz. TC Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu resmi web sitesi üzerinden ilaç prospektüs bilgilerine ve kullanım talimatları hakkındaki detaylara erişebilirsiniz. İlgili ilacın etken maddeleri arasında suni gözyaşı bulunmaktadır. Sadece eczanelerde beyaz reçete ile satılır.

HYONAT %0,15 TEK İlacı ne zaman etki eder?

Her ilacın etki süresi farklıdır. İlacın etkisini gösterme zamanı; Hastalığınızın şiddeti, doz alım miktarları, kullanılan diğer ilaçlarla olan etkileşimi, bünye reaksiyon süreleri gibi bir çok faktöre göre değişebilmektedir. Tüm detaylı bilgi TİTCK tarafından hazırlanmış Küb/Kt sayfasında belirtilmiştir.

HYONAT %0,15 TEK Yan Etkileri Nelerdir?

İlaçların yan etkileri, kullanım dozu, etken madde içeriği vb. faktörlere göre bireyden bireye değişiklik gösterebilir. İlgili ilaç suni gözyaşı etken maddeleri içermektedir HYONAT ilacının yan etkisi olup olmadığını, varsa ne çeşit zararlarının olabileceğini eczacınıza / doktorunuza danışarak öğrenebilirsiniz.

HYONAT %0,15 TEK Ne İşe Yarar, Ne İçin Kullanılır?

Yukarıda paylaştığımız Sağlık Bakanlığı TİTCK resmi web sayfasını ziyaret ederek, etkin madde içeriğinde suni gözyaşı bulunan HYONAT ne işe yarar, ne için kullanılır sorularının yanıtlarını bulabilirsiniz. Ayrıca ilgili ilacın niçin kullanıldığına ilişkin en doğru bilgiyi doktorunuza veya eczacınıza danışarak edinebilirsiniz.

Dikkat: HYONAT İlacının fiyatı ve tabloda yer alan içerikler akılcı ilaç kullanmaya destek olmak amacıyla yayımlanmaktadır. Ücret yada içerik bilgileri eczanelerde farklılık gösterebilir. Bu bilgiler TC Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu (TİTCK) tarafından yayınlanan listeden alınmaktadır.


İlgili Bağlantılar

Okurların dikkatine:
Web sayfamızın içeriğini oluşturan yazıların amacı genel bilgilendirmedir ve teşhis yada tedavi yerine geçmez. İlgili bilgiler ve öneriler her bünye için değişik sonuçlara sebep olabilir. Bu nedenle paylaştığımız içeriklerde yer alan önerileri uygulamadan önce mutlaka hekim görüşü almanızı tavsiye eder, aksi durumda doğabilecek sonuçlardan sorumlu olmayacağımızı bildiririz.