HELKORT %2 KREM (20G)

Bu sayfadan güncel HELKORT %2 KREM fiyat bilgilerine, ilacın üretici firma detaylarına, reçete durumuna, ilaç içerisindeki etken madde listesine ve kullanım talimatlarını içeren prospektüs bilgileri gibi bir çok detaya ulaşabilirsiniz.

HELKORT, İLKO İLAÇ SAN. VE TİC. A.Ş. Firması tarafından üretilmektedir. Etkin maddeleri içeriğinde fusidik asit -topikal yer almaktadır. İlacın barkod numarası 8699680350172 olup 2023 yılı güncel verilerine göre HELKORT %2 KREM fiyatı 73.75 TL 'dir. Sadece eczanelerde beyaz reçete ile satılır.

İlaç Adı: HELKORT %2 KREM (20G)
Perakende Satış Fiyatı: 73.75 TL
Son Güncellenme Tarihi:
Barkod No: 8699680350172
Üretici Firma: İLKO İLAÇ SAN. VE TİC. A.Ş.
Etken Madde: Fusidik asit -topikal
Reçete Durumu: Beyaz Reçete ile satılır.
ATC Sınıfı: ATC SINIFLAMASI - D - DERMATOLOJİKLER D06 DERMATOLOJİK ANTİBİYOTİKLER VE KEMOTERAPÖTİKLER D06A TOPİKAL ANTİBİYOTİKLER D06AX Diğer D06AX01 fusidik asit -topikal

HELKORT %2 KREM Nasıl Kullanılır? Kullanım Talimatları ve Dozaj

Kullanım dozajları ile ilgili en doğru bilgiyi hekimler verir. Doktor öneri ve tavsiyelerine ek olarak HELKORT %2 KREM (20G) nasıl kullanılır sorusuna, eczacınız ile temasa geçerek en doğru cevap bulabilirsiniz. TC Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu resmi web sitesi üzerinden ilaç prospektüs bilgilerine ve kullanım talimatları hakkındaki detaylara erişebilirsiniz. İlgili ilacın etken maddeleri arasında fusidik asit -topikal bulunmaktadır. Sadece eczanelerde beyaz reçete ile satılır.

HELKORT %2 KREM İlacı ne zaman etki eder?

Her ilacın etki süresi farklıdır. İlacın etkisini gösterme zamanı; Hastalığınızın şiddeti, doz alım miktarları, kullanılan diğer ilaçlarla olan etkileşimi, bünye reaksiyon süreleri gibi bir çok faktöre göre değişebilmektedir. Tüm detaylı bilgi TİTCK tarafından hazırlanmış Küb/Kt sayfasında belirtilmiştir.

HELKORT %2 KREM Yan Etkileri Nelerdir?

İlaçların yan etkileri, kullanım dozu, etken madde içeriği vb. faktörlere göre bireyden bireye değişiklik gösterebilir. İlgili ilaç fusidik asit -topikal etken maddeleri içermektedir HELKORT ilacının yan etkisi olup olmadığını, varsa ne çeşit zararlarının olabileceğini eczacınıza / doktorunuza danışarak öğrenebilirsiniz.

HELKORT %2 KREM Ne İşe Yarar, Ne İçin Kullanılır?

Yukarıda paylaştığımız Sağlık Bakanlığı TİTCK resmi web sayfasını ziyaret ederek, etkin madde içeriğinde fusidik asit -topikal bulunan HELKORT ne işe yarar, ne için kullanılır sorularının yanıtlarını bulabilirsiniz. Ayrıca ilgili ilacın niçin kullanıldığına ilişkin en doğru bilgiyi doktorunuza veya eczacınıza danışarak edinebilirsiniz.

Dikkat: HELKORT İlacının fiyatı ve tabloda yer alan içerikler akılcı ilaç kullanmaya destek olmak amacıyla yayımlanmaktadır. Ücret yada içerik bilgileri eczanelerde farklılık gösterebilir. Bu bilgiler TC Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu (TİTCK) tarafından yayınlanan listeden alınmaktadır.


İlgili Bağlantılar

Okurların dikkatine:
Web sayfamızın içeriğini oluşturan yazıların amacı genel bilgilendirmedir ve teşhis yada tedavi yerine geçmez. İlgili bilgiler ve öneriler her bünye için değişik sonuçlara sebep olabilir. Bu nedenle paylaştığımız içeriklerde yer alan önerileri uygulamadan önce mutlaka hekim görüşü almanızı tavsiye eder, aksi durumda doğabilecek sonuçlardan sorumlu olmayacağımızı bildiririz.

X