GLYDEXIL %0,3+%0,1 GOZ DAMLASI, COZELTI

Bu sayfadan güncel GLYDEXIL %0,3+%0,1 GOZ fiyat bilgilerine, ilacın üretici firma detaylarına, reçete durumuna, ilaç içerisindeki etken madde listesine ve kullanım talimatlarını içeren prospektüs bilgileri gibi bir çok detaya ulaşabilirsiniz.

GLYDEXIL, WORLD MEDICINE İLAÇ SAN. VE TİC. A.Ş. Firması tarafından üretilmektedir. Etkin maddeleri içeriğinde netilmisin sülfat + deksametazondisodyumfosfat yer almaktadır. İlacın barkod numarası 8680199613681 olup 2023 yılı güncel verilerine göre GLYDEXIL %0,3+%0,1 GOZ fiyatı 93.76 TL 'dir. Sadece eczanelerde beyaz reçete ile satılır.

İlaç Adı: GLYDEXIL %0,3+%0,1 GOZ DAMLASI, COZELTI
Perakende Satış Fiyatı: 93.76 TL
Son Güncellenme Tarihi:
Barkod No: 8680199613681
Üretici Firma: WORLD MEDICINE İLAÇ SAN. VE TİC. A.Ş.
Etken Madde: Netilmisin sülfat + deksametazondisodyumfosfat
Reçete Durumu: Beyaz Reçete ile satılır.
ATC Sınıfı: ATC SINIFLAMASI - S - DUYU ORGANLARI S01 OFTALMOLOJİK İLAÇLAR S01C ANTİENFLAMATUAR ANTİENFEKTIF KOMBİNASYONLARI S01CA Kortikosteroid antienfektif kombinasyonları S01CA01 netilmisin sülfat + deksametazondisodyumfosfat

GLYDEXIL %0,3+%0,1 GOZ Nasıl Kullanılır? Kullanım Talimatları ve Dozaj

Kullanım dozajları ile ilgili en doğru bilgiyi hekimler verir. Doktor öneri ve tavsiyelerine ek olarak GLYDEXIL %0,3+%0,1 GOZ DAMLASI, COZELTI nasıl kullanılır sorusuna, eczacınız ile temasa geçerek en doğru cevap bulabilirsiniz. TC Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu resmi web sitesi üzerinden ilaç prospektüs bilgilerine ve kullanım talimatları hakkındaki detaylara erişebilirsiniz. İlgili ilacın etken maddeleri arasında netilmisin sülfat + deksametazondisodyumfosfat bulunmaktadır. Sadece eczanelerde beyaz reçete ile satılır.

GLYDEXIL %0,3+%0,1 GOZ İlacı ne zaman etki eder?

Her ilacın etki süresi farklıdır. İlacın etkisini gösterme zamanı; Hastalığınızın şiddeti, doz alım miktarları, kullanılan diğer ilaçlarla olan etkileşimi, bünye reaksiyon süreleri gibi bir çok faktöre göre değişebilmektedir. Tüm detaylı bilgi TİTCK tarafından hazırlanmış Küb/Kt sayfasında belirtilmiştir.

GLYDEXIL %0,3+%0,1 GOZ Yan Etkileri Nelerdir?

İlaçların yan etkileri, kullanım dozu, etken madde içeriği vb. faktörlere göre bireyden bireye değişiklik gösterebilir. İlgili ilaç netilmisin sülfat + deksametazondisodyumfosfat etken maddeleri içermektedir GLYDEXIL ilacının yan etkisi olup olmadığını, varsa ne çeşit zararlarının olabileceğini eczacınıza / doktorunuza danışarak öğrenebilirsiniz.

GLYDEXIL %0,3+%0,1 GOZ Ne İşe Yarar, Ne İçin Kullanılır?

Yukarıda paylaştığımız Sağlık Bakanlığı TİTCK resmi web sayfasını ziyaret ederek, etkin madde içeriğinde netilmisin sülfat + deksametazondisodyumfosfat bulunan GLYDEXIL ne işe yarar, ne için kullanılır sorularının yanıtlarını bulabilirsiniz. Ayrıca ilgili ilacın niçin kullanıldığına ilişkin en doğru bilgiyi doktorunuza veya eczacınıza danışarak edinebilirsiniz.

Dikkat: GLYDEXIL İlacının fiyatı ve tabloda yer alan içerikler akılcı ilaç kullanmaya destek olmak amacıyla yayımlanmaktadır. Ücret yada içerik bilgileri eczanelerde farklılık gösterebilir. Bu bilgiler TC Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu (TİTCK) tarafından yayınlanan listeden alınmaktadır.


İlgili Bağlantılar

Okurların dikkatine:
Web sayfamızın içeriğini oluşturan yazıların amacı genel bilgilendirmedir ve teşhis yada tedavi yerine geçmez. İlgili bilgiler ve öneriler her bünye için değişik sonuçlara sebep olabilir. Bu nedenle paylaştığımız içeriklerde yer alan önerileri uygulamadan önce mutlaka hekim görüşü almanızı tavsiye eder, aksi durumda doğabilecek sonuçlardan sorumlu olmayacağımızı bildiririz.

X