FEMARIS PLUS 150 MG/5600 IU FILM KAPLI TABLET(3 FILM TABLET)

Bu sayfadan güncel FEMARIS PLUS 150 fiyat bilgilerine, ilacın üretici firma detaylarına, reçete durumuna, ilaç içerisindeki etken madde listesine ve kullanım talimatlarını içeren prospektüs bilgileri gibi bir çok detaya ulaşabilirsiniz.

FEMARIS, PLATİN KİMYA MÜMESSİLLİK VE DIŞ TİCARET ANONİM ŞİRKETİ Firması tarafından üretilmektedir. Etkin maddeleri içeriğinde risedronat + vitamin d3 yer almaktadır. İlacın barkod numarası 8699369070162 olup 2023 yılı güncel verilerine göre FEMARIS PLUS 150 fiyatı 1234.15 TL 'dir. Sadece eczanelerde beyaz reçete ile satılır.

İlaç Adı: FEMARIS PLUS 150 MG/5600 IU FILM KAPLI TABLET(3 FILM TABLET)
Perakende Satış Fiyatı: 1234.15 TL
Son Güncellenme Tarihi:
Barkod No: 8699369070162
Üretici Firma: PLATİN KİMYA MÜMESSİLLİK VE DIŞ TİCARET ANONİM ŞİRKETİ
Etken Madde: Risedronat + vitamin d3
Reçete Durumu: Beyaz Reçete ile satılır.
ATC Sınıfı: ATC SINIFLAMASI - M - KAS-İSKELET SİSTEMİ M05 KEMİK M05B KEMİK M05BB Bisfosfonat kombinasyonları M05BB04 risedronat + vitamin d3

FEMARIS PLUS 150 Nasıl Kullanılır? Kullanım Talimatları ve Dozaj

Kullanım dozajları ile ilgili en doğru bilgiyi hekimler verir. Doktor öneri ve tavsiyelerine ek olarak FEMARIS PLUS 150 MG/5600 IU FILM KAPLI TABLET(3 FILM TABLET) nasıl kullanılır sorusuna, eczacınız ile temasa geçerek en doğru cevap bulabilirsiniz. TC Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu resmi web sitesi üzerinden ilaç prospektüs bilgilerine ve kullanım talimatları hakkındaki detaylara erişebilirsiniz. İlgili ilacın etken maddeleri arasında risedronat + vitamin d3 bulunmaktadır. Sadece eczanelerde beyaz reçete ile satılır.

FEMARIS PLUS 150 İlacı ne zaman etki eder?

Her ilacın etki süresi farklıdır. İlacın etkisini gösterme zamanı; Hastalığınızın şiddeti, doz alım miktarları, kullanılan diğer ilaçlarla olan etkileşimi, bünye reaksiyon süreleri gibi bir çok faktöre göre değişebilmektedir. Tüm detaylı bilgi TİTCK tarafından hazırlanmış Küb/Kt sayfasında belirtilmiştir.

FEMARIS PLUS 150 Yan Etkileri Nelerdir?

İlaçların yan etkileri, kullanım dozu, etken madde içeriği vb. faktörlere göre bireyden bireye değişiklik gösterebilir. İlgili ilaç risedronat + vitamin d3 etken maddeleri içermektedir FEMARIS ilacının yan etkisi olup olmadığını, varsa ne çeşit zararlarının olabileceğini eczacınıza / doktorunuza danışarak öğrenebilirsiniz.

FEMARIS PLUS 150 Ne İşe Yarar, Ne İçin Kullanılır?

Yukarıda paylaştığımız Sağlık Bakanlığı TİTCK resmi web sayfasını ziyaret ederek, etkin madde içeriğinde risedronat + vitamin d3 bulunan FEMARIS ne işe yarar, ne için kullanılır sorularının yanıtlarını bulabilirsiniz. Ayrıca ilgili ilacın niçin kullanıldığına ilişkin en doğru bilgiyi doktorunuza veya eczacınıza danışarak edinebilirsiniz.

Dikkat: FEMARIS İlacının fiyatı ve tabloda yer alan içerikler akılcı ilaç kullanmaya destek olmak amacıyla yayımlanmaktadır. Ücret yada içerik bilgileri eczanelerde farklılık gösterebilir. Bu bilgiler TC Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu (TİTCK) tarafından yayınlanan listeden alınmaktadır.


İlgili Bağlantılar

Okurların dikkatine:
Web sayfamızın içeriğini oluşturan yazıların amacı genel bilgilendirmedir ve teşhis yada tedavi yerine geçmez. İlgili bilgiler ve öneriler her bünye için değişik sonuçlara sebep olabilir. Bu nedenle paylaştığımız içeriklerde yer alan önerileri uygulamadan önce mutlaka hekim görüşü almanızı tavsiye eder, aksi durumda doğabilecek sonuçlardan sorumlu olmayacağımızı bildiririz.