DOLADAMON P 300/15/10 MG KAPLI TABLET (20 KAPLI TABLET)

Bu sayfadan güncel DOLADAMON P 300/15/10 fiyat bilgilerine, ilacın üretici firma detaylarına, reçete durumuna, ilaç içerisindeki etken madde listesine ve kullanım talimatlarını içeren prospektüs bilgileri gibi bir çok detaya ulaşabilirsiniz.

DOLADAMON, MENARİNİ SAĞLIK VE İLAÇ SANAYİ TİCARET A.Ş. Firması tarafından üretilmektedir. Etkin maddeleri içeriğinde Siklonyum bromür ve parasetamol ve kodein yer almaktadır. İlacın barkod numarası 8699508120086 olup 2023 yılı güncel verilerine göre DOLADAMON P 300/15/10 fiyatı 92.01 TL 'dir. Sadece eczanelerde kontrole tabi reçete ile satılır.

İlaç Adı: DOLADAMON P 300/15/10 MG KAPLI TABLET (20 KAPLI TABLET)
Perakende Satış Fiyatı: 92.01 TL
Son Güncellenme Tarihi:
Barkod No: 8699508120086
Üretici Firma: MENARİNİ SAĞLIK VE İLAÇ SANAYİ TİCARET A.Ş.
Etken Madde: Siklonyum bromür ve parasetamol ve kodein
Reçete Durumu: Kontrole Tabi Reçete ile satılır.
ATC Sınıfı: ATC SINIFLAMASI - A - SİNDİRİM SİSTEMİ VE METABOLİZMA A03 GİS FONKSİYONEL HASTALIKLARINDA KULLANILAN İLAÇLAR A03D ANTİSPAZMODİK-ANALJEZİK KONBİNASYONLARI A03DA Antikolinerjik-analjezik kombinasyonları A03DA04 Siklonyum bromür ve parasetamol ve kodein

DOLADAMON P 300/15/10 Nasıl Kullanılır? Kullanım Talimatları ve Dozaj

Kullanım dozajları ile ilgili en doğru bilgiyi hekimler verir. Doktor öneri ve tavsiyelerine ek olarak DOLADAMON P 300/15/10 MG KAPLI TABLET (20 KAPLI TABLET) nasıl kullanılır sorusuna, eczacınız ile temasa geçerek en doğru cevap bulabilirsiniz. TC Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu resmi web sitesi üzerinden ilaç prospektüs bilgilerine ve kullanım talimatları hakkındaki detaylara erişebilirsiniz. İlgili ilacın etken maddeleri arasında Siklonyum bromür ve parasetamol ve kodein bulunmaktadır. Sadece eczanelerde kontrole tabi reçete ile satılır.

DOLADAMON P 300/15/10 İlacı ne zaman etki eder?

Her ilacın etki süresi farklıdır. İlacın etkisini gösterme zamanı; Hastalığınızın şiddeti, doz alım miktarları, kullanılan diğer ilaçlarla olan etkileşimi, bünye reaksiyon süreleri gibi bir çok faktöre göre değişebilmektedir. Tüm detaylı bilgi TİTCK tarafından hazırlanmış Küb/Kt sayfasında belirtilmiştir.

DOLADAMON P 300/15/10 Yan Etkileri Nelerdir?

İlaçların yan etkileri, kullanım dozu, etken madde içeriği vb. faktörlere göre bireyden bireye değişiklik gösterebilir. İlgili ilaç Siklonyum bromür ve parasetamol ve kodein etken maddeleri içermektedir DOLADAMON ilacının yan etkisi olup olmadığını, varsa ne çeşit zararlarının olabileceğini eczacınıza / doktorunuza danışarak öğrenebilirsiniz.

DOLADAMON P 300/15/10 Ne İşe Yarar, Ne İçin Kullanılır?

Yukarıda paylaştığımız Sağlık Bakanlığı TİTCK resmi web sayfasını ziyaret ederek, etkin madde içeriğinde Siklonyum bromür ve parasetamol ve kodein bulunan DOLADAMON ne işe yarar, ne için kullanılır sorularının yanıtlarını bulabilirsiniz. Ayrıca ilgili ilacın niçin kullanıldığına ilişkin en doğru bilgiyi doktorunuza veya eczacınıza danışarak edinebilirsiniz.

Dikkat: DOLADAMON İlacının fiyatı ve tabloda yer alan içerikler akılcı ilaç kullanmaya destek olmak amacıyla yayımlanmaktadır. Ücret yada içerik bilgileri eczanelerde farklılık gösterebilir. Bu bilgiler TC Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu (TİTCK) tarafından yayınlanan listeden alınmaktadır.


İlgili Bağlantılar

Okurların dikkatine:
Web sayfamızın içeriğini oluşturan yazıların amacı genel bilgilendirmedir ve teşhis yada tedavi yerine geçmez. İlgili bilgiler ve öneriler her bünye için değişik sonuçlara sebep olabilir. Bu nedenle paylaştığımız içeriklerde yer alan önerileri uygulamadan önce mutlaka hekim görüşü almanızı tavsiye eder, aksi durumda doğabilecek sonuçlardan sorumlu olmayacağımızı bildiririz.