DIPROVER 2 MG + 5 MG/ML ENJEKSIYONLUK SUSPANSIYON

Bu sayfadan güncel DIPROVER 2 MG fiyat bilgilerine, ilacın üretici firma detaylarına, reçete durumuna, ilaç içerisindeki etken madde listesine ve kullanım talimatlarını içeren prospektüs bilgileri gibi bir çok detaya ulaşabilirsiniz.

DIPROVER, HAVER FARMA İLAÇ ANONİM ŞİRKETİ Firması tarafından üretilmektedir. Etkin maddeleri içeriğinde betametazon yer almaktadır. İlacın barkod numarası 8680400771155 olup 2023 yılı güncel verilerine göre DIPROVER 2 MG fiyatı 73.75 TL 'dir. Sadece eczanelerde beyaz reçete ile satılır.

İlaç Adı: DIPROVER 2 MG + 5 MG/ML ENJEKSIYONLUK SUSPANSIYON
Perakende Satış Fiyatı: 73.75 TL
Son Güncellenme Tarihi:
Barkod No: 8680400771155
Üretici Firma: HAVER FARMA İLAÇ ANONİM ŞİRKETİ
Etken Madde: Betametazon
Reçete Durumu: Beyaz Reçete ile satılır.
ATC Sınıfı: ATC SINIFLAMASI - H - ENDOKRİN SİSTEM (CİNSİYET HORMONLARI VE İNSÜLİN HARİÇ) H02 SİSTEMİK KORTİKOSTEROİDLER H02A SİSTEMİK KORTİKOSTEROİDLER H02AB Glukokortikoidler H02AB01 betametazon

DIPROVER 2 MG Nasıl Kullanılır? Kullanım Talimatları ve Dozaj

Kullanım dozajları ile ilgili en doğru bilgiyi hekimler verir. Doktor öneri ve tavsiyelerine ek olarak DIPROVER 2 MG + 5 MG/ML ENJEKSIYONLUK SUSPANSIYON nasıl kullanılır sorusuna, eczacınız ile temasa geçerek en doğru cevap bulabilirsiniz. TC Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu resmi web sitesi üzerinden ilaç prospektüs bilgilerine ve kullanım talimatları hakkındaki detaylara erişebilirsiniz. İlgili ilacın etken maddeleri arasında betametazon bulunmaktadır. Sadece eczanelerde beyaz reçete ile satılır.

DIPROVER 2 MG İlacı ne zaman etki eder?

Her ilacın etki süresi farklıdır. İlacın etkisini gösterme zamanı; Hastalığınızın şiddeti, doz alım miktarları, kullanılan diğer ilaçlarla olan etkileşimi, bünye reaksiyon süreleri gibi bir çok faktöre göre değişebilmektedir. Tüm detaylı bilgi TİTCK tarafından hazırlanmış Küb/Kt sayfasında belirtilmiştir.

DIPROVER 2 MG Yan Etkileri Nelerdir?

İlaçların yan etkileri, kullanım dozu, etken madde içeriği vb. faktörlere göre bireyden bireye değişiklik gösterebilir. İlgili ilaç betametazon etken maddeleri içermektedir DIPROVER ilacının yan etkisi olup olmadığını, varsa ne çeşit zararlarının olabileceğini eczacınıza / doktorunuza danışarak öğrenebilirsiniz.

DIPROVER 2 MG Ne İşe Yarar, Ne İçin Kullanılır?

Yukarıda paylaştığımız Sağlık Bakanlığı TİTCK resmi web sayfasını ziyaret ederek, etkin madde içeriğinde betametazon bulunan DIPROVER ne işe yarar, ne için kullanılır sorularının yanıtlarını bulabilirsiniz. Ayrıca ilgili ilacın niçin kullanıldığına ilişkin en doğru bilgiyi doktorunuza veya eczacınıza danışarak edinebilirsiniz.

Dikkat: DIPROVER İlacının fiyatı ve tabloda yer alan içerikler akılcı ilaç kullanmaya destek olmak amacıyla yayımlanmaktadır. Ücret yada içerik bilgileri eczanelerde farklılık gösterebilir. Bu bilgiler TC Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu (TİTCK) tarafından yayınlanan listeden alınmaktadır.


İlgili Bağlantılar

Okurların dikkatine:
Web sayfamızın içeriğini oluşturan yazıların amacı genel bilgilendirmedir ve teşhis yada tedavi yerine geçmez. İlgili bilgiler ve öneriler her bünye için değişik sonuçlara sebep olabilir. Bu nedenle paylaştığımız içeriklerde yer alan önerileri uygulamadan önce mutlaka hekim görüşü almanızı tavsiye eder, aksi durumda doğabilecek sonuçlardan sorumlu olmayacağımızı bildiririz.

X