CALCIMAX-D3 1000 MG/ 880 IU EFERVESAN TABLET

Bu sayfadan güncel CALCIMAX-D3 1000 MG/880 fiyat bilgilerine, ilacın üretici firma detaylarına, reçete durumuna, ilaç içerisindeki etken madde listesine ve kullanım talimatlarını içeren prospektüs bilgileri gibi bir çok detaya ulaşabilirsiniz.

CALCIMAX-D3, BASEL KİMYEVİ MAD. VE İLAÇ SAN. TİC. AŞ. Firması tarafından üretilmektedir. Etkin maddeleri içeriğinde vitamin d, kalsiyum kombinasyonları yer almaktadır. İlacın barkod numarası 8697928020061 olup 2023 yılı güncel verilerine göre CALCIMAX-D3 1000 MG/880 fiyatı 200.31 TL 'dir. Sadece eczanelerde beyaz reçete ile satılır.

İlaç Adı: CALCIMAX-D3 1000 MG/880 IU EFERVESAN TABLET
Perakende Satış Fiyatı: 200.31 TL
Son Güncellenme Tarihi:
Barkod No: 8697928020061
Üretici Firma: BASEL KİMYEVİ MAD. VE İLAÇ SAN. TİC. AŞ.
Etken Madde: Vitamin d, kalsiyum kombinasyonları
Reçete Durumu: Beyaz Reçete ile satılır.
ATC Sınıfı: ATC SINIFLAMASI - A - SİNDİRİM SİSTEMİ VE METABOLİZMA A11 VİTAMİNLER A11C VİTAMİN A VE D A11CC Vitamin D ve analogları A11CCXX vitamin d, kalsiyum kombinasyonları

CALCIMAX-D3 1000 MG/880 Nasıl Kullanılır? Kullanım Talimatları ve Dozaj

Kullanım dozajları ile ilgili en doğru bilgiyi hekimler verir. Doktor öneri ve tavsiyelerine ek olarak CALCIMAX-D3 1000 MG/880 IU EFERVESAN TABLET nasıl kullanılır sorusuna, eczacınız ile temasa geçerek en doğru cevap bulabilirsiniz. TC Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu resmi web sitesi üzerinden ilaç prospektüs bilgilerine ve kullanım talimatları hakkındaki detaylara erişebilirsiniz. İlgili ilacın etken maddeleri arasında vitamin d, kalsiyum kombinasyonları bulunmaktadır. Sadece eczanelerde beyaz reçete ile satılır.

CALCIMAX-D3 1000 MG/880 İlacı ne zaman etki eder?

Her ilacın etki süresi farklıdır. İlacın etkisini gösterme zamanı; Hastalığınızın şiddeti, doz alım miktarları, kullanılan diğer ilaçlarla olan etkileşimi, bünye reaksiyon süreleri gibi bir çok faktöre göre değişebilmektedir. Tüm detaylı bilgi TİTCK tarafından hazırlanmış Küb/Kt sayfasında belirtilmiştir.

CALCIMAX-D3 1000 MG/880 Yan Etkileri Nelerdir?

İlaçların yan etkileri, kullanım dozu, etken madde içeriği vb. faktörlere göre bireyden bireye değişiklik gösterebilir. İlgili ilaç vitamin d, kalsiyum kombinasyonları etken maddeleri içermektedir CALCIMAX-D3 ilacının yan etkisi olup olmadığını, varsa ne çeşit zararlarının olabileceğini eczacınıza / doktorunuza danışarak öğrenebilirsiniz.

CALCIMAX-D3 1000 MG/880 Ne İşe Yarar, Ne İçin Kullanılır?

Yukarıda paylaştığımız Sağlık Bakanlığı TİTCK resmi web sayfasını ziyaret ederek, etkin madde içeriğinde vitamin d, kalsiyum kombinasyonları bulunan CALCIMAX-D3 ne işe yarar, ne için kullanılır sorularının yanıtlarını bulabilirsiniz. Ayrıca ilgili ilacın niçin kullanıldığına ilişkin en doğru bilgiyi doktorunuza veya eczacınıza danışarak edinebilirsiniz.

Dikkat: CALCIMAX-D3 İlacının fiyatı ve tabloda yer alan içerikler akılcı ilaç kullanmaya destek olmak amacıyla yayımlanmaktadır. Ücret yada içerik bilgileri eczanelerde farklılık gösterebilir. Bu bilgiler TC Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu (TİTCK) tarafından yayınlanan listeden alınmaktadır.


İlgili Bağlantılar

Okurların dikkatine:
Web sayfamızın içeriğini oluşturan yazıların amacı genel bilgilendirmedir ve teşhis yada tedavi yerine geçmez. İlgili bilgiler ve öneriler her bünye için değişik sonuçlara sebep olabilir. Bu nedenle paylaştığımız içeriklerde yer alan önerileri uygulamadan önce mutlaka hekim görüşü almanızı tavsiye eder, aksi durumda doğabilecek sonuçlardan sorumlu olmayacağımızı bildiririz.