AUGMENTIN BID 1000 MG 10 FILM TABLET

Bu sayfadan güncel AUGMENTIN BID 1000 fiyat bilgilerine, ilacın üretici firma detaylarına, reçete durumuna, ilaç içerisindeki etken madde listesine ve kullanım talimatlarını içeren prospektüs bilgileri gibi bir çok detaya ulaşabilirsiniz.

AUGMENTIN, GLAXOSMİTHKLİNE İLAÇLARI SAN. VE TİC. A.Ş. Firması tarafından üretilmektedir. Etkin maddeleri içeriğinde amoksisilin + klavulanik asit yer almaktadır. İlacın barkod numarası 8699522095711 olup 2023 yılı güncel verilerine göre AUGMENTIN BID 1000 fiyatı 92.01 TL 'dir. Sadece eczanelerde beyaz reçete ile satılır.

İlaç Adı: AUGMENTIN BID 1000 MG 10 FILM TABLET
Perakende Satış Fiyatı: 92.01 TL
Son Güncellenme Tarihi:
Barkod No: 8699522095711
Üretici Firma: GLAXOSMİTHKLİNE İLAÇLARI SAN. VE TİC. A.Ş.
Etken Madde: Amoksisilin + klavulanik asit
Reçete Durumu: Beyaz Reçete ile satılır.
ATC Sınıfı: ATC SINIFLAMASI - J - ANTİENFEKTİFLER (SİSTEMİK) J01 SİSTEMİK ANTİBAKTERİYELLER J01C PENİSİLİNLER J01CR Penisilinli kombinasyonlar J01CR02 amoksisilin + klavulanik asit

AUGMENTIN BID 1000 Nasıl Kullanılır? Kullanım Talimatları ve Dozaj

Kullanım dozajları ile ilgili en doğru bilgiyi hekimler verir. Doktor öneri ve tavsiyelerine ek olarak AUGMENTIN BID 1000 MG 10 FILM TABLET nasıl kullanılır sorusuna, eczacınız ile temasa geçerek en doğru cevap bulabilirsiniz. TC Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu resmi web sitesi üzerinden ilaç prospektüs bilgilerine ve kullanım talimatları hakkındaki detaylara erişebilirsiniz. İlgili ilacın etken maddeleri arasında amoksisilin + klavulanik asit bulunmaktadır. Sadece eczanelerde beyaz reçete ile satılır.

AUGMENTIN BID 1000 İlacı ne zaman etki eder?

Her ilacın etki süresi farklıdır. İlacın etkisini gösterme zamanı; Hastalığınızın şiddeti, doz alım miktarları, kullanılan diğer ilaçlarla olan etkileşimi, bünye reaksiyon süreleri gibi bir çok faktöre göre değişebilmektedir. Tüm detaylı bilgi TİTCK tarafından hazırlanmış Küb/Kt sayfasında belirtilmiştir.

AUGMENTIN BID 1000 Yan Etkileri Nelerdir?

İlaçların yan etkileri, kullanım dozu, etken madde içeriği vb. faktörlere göre bireyden bireye değişiklik gösterebilir. İlgili ilaç amoksisilin + klavulanik asit etken maddeleri içermektedir AUGMENTIN ilacının yan etkisi olup olmadığını, varsa ne çeşit zararlarının olabileceğini eczacınıza / doktorunuza danışarak öğrenebilirsiniz.

AUGMENTIN BID 1000 Ne İşe Yarar, Ne İçin Kullanılır?

Yukarıda paylaştığımız Sağlık Bakanlığı TİTCK resmi web sayfasını ziyaret ederek, etkin madde içeriğinde amoksisilin + klavulanik asit bulunan AUGMENTIN ne işe yarar, ne için kullanılır sorularının yanıtlarını bulabilirsiniz. Ayrıca ilgili ilacın niçin kullanıldığına ilişkin en doğru bilgiyi doktorunuza veya eczacınıza danışarak edinebilirsiniz.

Dikkat: AUGMENTIN İlacının fiyatı ve tabloda yer alan içerikler akılcı ilaç kullanmaya destek olmak amacıyla yayımlanmaktadır. Ücret yada içerik bilgileri eczanelerde farklılık gösterebilir. Bu bilgiler TC Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu (TİTCK) tarafından yayınlanan listeden alınmaktadır.


İlgili Bağlantılar

Okurların dikkatine:
Web sayfamızın içeriğini oluşturan yazıların amacı genel bilgilendirmedir ve teşhis yada tedavi yerine geçmez. İlgili bilgiler ve öneriler her bünye için değişik sonuçlara sebep olabilir. Bu nedenle paylaştığımız içeriklerde yer alan önerileri uygulamadan önce mutlaka hekim görüşü almanızı tavsiye eder, aksi durumda doğabilecek sonuçlardan sorumlu olmayacağımızı bildiririz.