AETHOXYSKLEROL % 0.5 I.V. ENJEKSIYONLUK COZELTI ICEREN AMPUL ( 2 ML X 6 AMPUL )

Bu sayfadan güncel AETHOXYSKLEROL % 0.5 fiyat bilgilerine, ilacın üretici firma detaylarına, reçete durumuna, ilaç içerisindeki etken madde listesine ve kullanım talimatlarını içeren prospektüs bilgileri gibi bir çok detaya ulaşabilirsiniz.

AETHOXYSKLEROL, ASSOS İLAÇ KİMYA GIDA ÜRÜNLERİ ÜRETİM VE TİC. A.Ş. Firması tarafından üretilmektedir. Etkin maddeleri içeriğinde polidokanol yer almaktadır. İlacın barkod numarası 8699708751837 olup 2023 yılı güncel verilerine göre AETHOXYSKLEROL % 0.5 fiyatı 755.8 TL 'dir. Sadece eczanelerde beyaz reçete ile satılır.

İlaç Adı: AETHOXYSKLEROL % 0.5 I.V. ENJEKSIYONLUK COZELTI ICEREN AMPUL ( 2 ML X 6 AMPUL )
Perakende Satış Fiyatı: 755.8 TL
Son Güncellenme Tarihi:
Barkod No: 8699708751837
Üretici Firma: ASSOS İLAÇ KİMYA GIDA ÜRÜNLERİ ÜRETİM VE TİC. A.Ş.
Etken Madde: Polidokanol
Reçete Durumu: Beyaz Reçete ile satılır.
ATC Sınıfı: ATC SINIFLAMASI - C - KALP DAMAR SİSTEMİ C05 VAZOPROTEKTİFLER C05B ANTİVARİKÖZ TEDAVİ C05BB Lokal sklerozan ajanlar (enj) C05BB02 polidokanol

AETHOXYSKLEROL % 0.5 Nasıl Kullanılır? Kullanım Talimatları ve Dozaj

Kullanım dozajları ile ilgili en doğru bilgiyi hekimler verir. Doktor öneri ve tavsiyelerine ek olarak AETHOXYSKLEROL % 0.5 I.V. ENJEKSIYONLUK COZELTI ICEREN AMPUL ( 2 ML X 6 AMPUL ) nasıl kullanılır sorusuna, eczacınız ile temasa geçerek en doğru cevap bulabilirsiniz. TC Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu resmi web sitesi üzerinden ilaç prospektüs bilgilerine ve kullanım talimatları hakkındaki detaylara erişebilirsiniz. İlgili ilacın etken maddeleri arasında polidokanol bulunmaktadır. Sadece eczanelerde beyaz reçete ile satılır.

AETHOXYSKLEROL % 0.5 İlacı ne zaman etki eder?

Her ilacın etki süresi farklıdır. İlacın etkisini gösterme zamanı; Hastalığınızın şiddeti, doz alım miktarları, kullanılan diğer ilaçlarla olan etkileşimi, bünye reaksiyon süreleri gibi bir çok faktöre göre değişebilmektedir. Tüm detaylı bilgi TİTCK tarafından hazırlanmış Küb/Kt sayfasında belirtilmiştir.

AETHOXYSKLEROL % 0.5 Yan Etkileri Nelerdir?

İlaçların yan etkileri, kullanım dozu, etken madde içeriği vb. faktörlere göre bireyden bireye değişiklik gösterebilir. İlgili ilaç polidokanol etken maddeleri içermektedir AETHOXYSKLEROL ilacının yan etkisi olup olmadığını, varsa ne çeşit zararlarının olabileceğini eczacınıza / doktorunuza danışarak öğrenebilirsiniz.

AETHOXYSKLEROL % 0.5 Ne İşe Yarar, Ne İçin Kullanılır?

Yukarıda paylaştığımız Sağlık Bakanlığı TİTCK resmi web sayfasını ziyaret ederek, etkin madde içeriğinde polidokanol bulunan AETHOXYSKLEROL ne işe yarar, ne için kullanılır sorularının yanıtlarını bulabilirsiniz. Ayrıca ilgili ilacın niçin kullanıldığına ilişkin en doğru bilgiyi doktorunuza veya eczacınıza danışarak edinebilirsiniz.

Dikkat: AETHOXYSKLEROL İlacının fiyatı ve tabloda yer alan içerikler akılcı ilaç kullanmaya destek olmak amacıyla yayımlanmaktadır. Ücret yada içerik bilgileri eczanelerde farklılık gösterebilir. Bu bilgiler TC Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu (TİTCK) tarafından yayınlanan listeden alınmaktadır.


İlgili Bağlantılar

Okurların dikkatine:
Web sayfamızın içeriğini oluşturan yazıların amacı genel bilgilendirmedir ve teşhis yada tedavi yerine geçmez. İlgili bilgiler ve öneriler her bünye için değişik sonuçlara sebep olabilir. Bu nedenle paylaştığımız içeriklerde yer alan önerileri uygulamadan önce mutlaka hekim görüşü almanızı tavsiye eder, aksi durumda doğabilecek sonuçlardan sorumlu olmayacağımızı bildiririz.

X